הלוואה מיידית לסגירת המינוס איפה הכי כדאי?

הלוואה מיידית לסגירת המינוס איפה הכי כדאי? השוואות ריביות ותנאים

אחרי החגים כבר כאן ומשקי הבית בישראל משלמים תשלומים וגוררים החזרים עוד מימי חופשות הקיץ. אז אם אתם ביתרת חובה בעייתית בחשבון הבנק שלכם, אפשר לשקול הלוואה מיידית לסגירת המינוס איפה הכי כדאי?

הלוואה מיידית לסגירת המינוס

הלוואה מיידית לסגירת המינוס

בדקנו כמה צריך להחזיר עבור הלוואה של 15,000 שח המוחזרת ב-12 תשלומים שווים. השיקול לתקופת ההחזר היה שעד השנה הבאה תוכלו לסיים עם ההחזרים על מנת לא לגרור תשלומים מיותרים לאורך השנים. כמובן שניתן לגם לקחת סכומים נמוכים יותר על מנת לסגור המינוסים בבנק. 

עוד באתר – איך עוברים בנק בקליק? 

תהליך מהיר ללקוחות מחזיקי כרטיס max! הלוואה מיידית ודיגיטלית לכל מטרה. 

באתר חברת כרטיסי האשראי MAX ישנו סימולטור הלוואות ידידותי. הגולש יכול להקיש את מספר התשלומים וגובה ההלוואה וגם לשנות את מספר תקופות ההחזר. בימים אלו מוצעת באתר הלוואה המחושבת לפי ריבית שנתית של פריים + 6.3%. אולם חשוב לזכור- ההלוואה שתוצע לכם תותאם לנתונים האישיים שלכם. 

כמה צריך להחזיר על 15,000?  

12 תשלומים, החזר חודשי ₪‏1,304 שקל לחודש. סה"כ 15684 שח וריבית של 684 שח לשנה. 

הלוואה דיגיטלית לכל מטרה בנק הפועלים. מחשבון הלוואות כמה תחזירו עבור 15,000 שח לשנה 

באתר בנק הפועלים בדקנו כמה כסף נצטרך להחזיר כל החודש במסלול הלוואות דיגיטליות. החישוב בוצע לפי ריבית שנתית בשיעור 6%. גם כאן מופיעה הערה חשובה – אנו נציע לכם הלוואה בהתאמה אישית לנתונים שלכם. מתן ההלוואה, סכומה ותנאיה כפוף לאישור הבנק. אז כמה זה יוצא במספרים?  אם נקח הלוואות בגובה 15,000 שח לשנה, זאת אומרת 12 תשלומים ההחזר החודשי הצפוי הוא 1,325 שח. ההחזר מגלם תשלום ריבית של 900 שח בסך הכל לפי לוח שפיצר. 

האם כדאי לקחת הלוואה מיידית לסגירת המינוס? בבנק או בחברת כרטיסי אשראי?  

התשובה לקוחת בחשבון שני שיקולים. האם החזרי ההלוואות תופסים מקום במסגרת האשראי שלך בבנק וגם מהם תנאי ההלוואה בכל אחד מהגופים. אין לכך תשובה חד משמעית והיא תלויה בעיקר בתנאים שכל לקוח, בהתאם לדוח נתוני האשראי שלו, יכול לקבל באמצעות משא ומתן או הלוואות בתנאים מיוחדים לעובדים ומחזיקי כרטיסי אשראי. 

טיפים לקבלת הלוואה משתלמת
  1. הכינו טבלת השוואה של תנאי הריבית וההחזר בין הגופים השונים בנקים וחברות כרטיסי אשראי
  2. אם אתם לא מכירים את המוסד שמעביר לכם את הכסף, עדיף לקחת הלוואה מסניף הבנק בו מתנהל החשבון שלכם או מחברת כרטיס האשראי. אפשר לבקש גם מפרעה ממעביד או לבקש הלוואה על חשבון קרן השתלמות. 

שימו לב: הכתבה היא בגדר סקירת מידע באתרים שמעניקים הלוואות לצרכנים. תנאי ההלוואה יכולים להשתנות מלקוח ללקוח בהתאם להחלטת הגוף המבצע. הכתבה איננה בגדר המלצה לנטילת הלוואות או המלצה על מוסד פיננסי כזה או אחר. המספרים להמחשה בלבד. התנאים הסופיים נקבעים במועד חתימת ההסכם מול הבנק, חברת האשראי או הגופה המלווה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *