הטבת ישראכרט יס פלאנט כרטיס שני במתנה לקולנוע

הטבת ישראכרט יס פלאנט כרטיס שני במתנה לקולנוע

חברות כרטיסי האשראי מאפשרות לרכוש מגוון מוצרים ושירותים בהנחה באמצעות ההטבות שאנו צוברים כנגד קניות ותשלומים. אחת ההטבות הנפוצות שניתן לממש היא הטבת ישראכרט יס פלאנט כרטיס שני במתנה לקולנוע. בכתבה זו הסבר על מימוש כרטיס שני לסרט במתנה. איזה הנחות הישראלים מחפשים ? 

הטבת ישראכרט יס פלאנט כרטיס שני במתנה לקולנוע

הטבת ישראכרט יס פלאנט כרטיס שני במתנה לקולנוע

מבצע 1+1 הטבת ישראכרט יס פלאנט yes planet

לקוחות ישראכרט אשר הצטרפו לתוכנית המסלולים של ישראכרט זכאים לקבל הטבה של 1+1. באיזה תנאים ?  ההטבה מעניקה כרטיס רגיל אחד במחיר רגיל בקופות הקולנוע (בסך 40 ש"ח) בכל ימות השבוע כולל סופ"ש וחגים. כאשר קונים כרטיס ראשון בתשלום וכרטיס נוסף (לאותו הסרט ובאותו מועד כמו הכרטיס הראשון) בחינם.

עוד באתר הנחות לספארי קופונים 2022 מבצעים 1+1 בכרטיס אשראי

באיזה ימים ההטבה תקפה ?

בכל שבוע קלנדרי ניתן להוריד קופון אחד עד גמר המלאי, הקופונים תקפים לאותו חודש בלבד. ההטבה הינה בהתאם לזמינות הכרטיסים הפנויים לסרט ולאולם הרלבנטיים בכל רגע נתון. 

קופון 1+1 על כרטיסים לסרט ברכישת כרטיס

מדובר בכרטיס קולנוע רגיל בקופת רשת בתי הקולנוע יס פלנט וברשת רב חן בכל ימות השבוע כולל חגים וסופי שבוע. ניתן לנצל הטבה אחת בשבוע מכלל הטבות הקולנוע המתפרסמות באתר. לתשומת ליבך, מלאי הכרטיסים הכולל לניצול ביום הינו מוגבל. ניתן להתעדכן במלאי הכרטיסים בחלק העליון של דף ההטבה.

כמה חוסכים ?  ההטבה מעניקה כרטיס אחד במחיר כרטיס רגיל בקופות הקולנוע בסך 40 ₪ בקופה. ניתן לשדרג למגוון סוגי כרטיסים בתוספת תשלום:

הסרטים החדשים של שנת 2022

המיניונים 2 עלייתו של גרו 2022- בסרט החדש בסדרת המיניונים יסופר לראשונה כיצד פגשו היצורים הצהובים את מי שיהפוך לבוס שלהם: גרו (מסדרת "גנוב על הירח"). גרו חולם להיות נבל העל הגדול ביותר שידע העולם והמיניונים נחושים לעזור לו להגשים את הפוטנציאל הגלום בו.

בדיחה של ממלכה דיבוב עברית 2022 – סיפורה של נערה אמיצה היוצאת להציל את נסיך הממלכה שכושף והפך ל… חתורנגול (שילוב משעשע של חתול ותרנגול). בעזרת חברים טובים והרבה תושייה היא תצטרך להתגבר על כל המכשולים, למצוא את שיקוי הקסמים שיפיג את הכישוף, ולהשיב לממלכה את הכיף, השקט והשלווה.

תור אהבה ורעם 2022 –  בסרט הנוכחי תור יוצא למסע שונה מכל מה שחווה עד כה – מסע בעקבות שקט פנימי. אך הפרישה שלו לא מחזיקה זמן רב כאשר רוצח גלקטי בשם גור רוצח האלים, אשר שואף לחסל כל האלים באשר הם, נכנס לתמונה.