כניסה לחשבון בנק

כניסה לחשבון בנק באינטרנט

לא רק אפליקציות . לקוחות רבים עדיין מעדיפים לנהל את חשבון הבנק באמצעות אתר האינטרנט. כך למשל בנק הפועלים כניסה לחשבונך הוא עדיין פעולה פופלארית כמו בנק אגוד כניסה וגם בנק ירושלים כניסה לחשבון . אתר הבנקאות של ישראל כל הבנקים כניסה לחשבון בנק באינטרנט

Image courtesy of Stuart Miles at FreeDigitalPhotos.net

ההתפתחות הטכנולוגית מאופיינת בין היתר גם בניהול חשבון בנק באמצעות האינטרנט ובעוד הבנקים סוגרים את סניפי הבנק הריי שניהול החשבון באמצעות אתר הבנק או אפליקציה של בנק הופכת להיות יותר ויותר פופולארית השליטה באופן הכניסה לחשבון הבנק הופכת להיות מורכבת ומטילה גם על המשתמש אחריות לגבי ניהול ואבטחת חשבון הבנק שלו . בכתבה מיוחדת שלאתר בנקים נציג את הטיפים העיקריים לאבטחת חשבון הבנק , את אופן בחירת מסלול עמלות בבנק ובעמוד אחד מרוכז תוכלו לפנות ישירות ולבצע כניסה לחשבון בנק באינטרנט לכל הבנקים בישראל

כניסה לחשבון בנק

הבנקים ולא מעט בצדק מנסים לגרום לנו לבצע עד שיותר פעולות באינטרנט. הם משקיעים הון תועפות בפיתוח אפליקציות חכמות ובאבטחת המידע של אתרי הבנקים ואפליקציות של הבנקים. העתיד אומנן מצוי באינטרנט אבל לשירות האישי במהלכים מורכבים אין תחליף ולכן אהבנו את הקמפיין של בנק מזרחי עם הבנקאי האישי.

בחירת שם משתמש לחשבון בנק 

שם המשתמש לכניסה ניתנת על ידי הבנק עצמו בעת ההרשמה לשירות חשבון בנק באינטרנט. את שם המשתמש רצוי לרשום בנייר או במסמך שבו לא תרשום גם את הסיסמא לאתר האינטרנט של הבנק , כך שבמקרה שאחד המסמכים הולך לאיבוד לא יאבדו גם שם המשתמש וגם הסיסמא לאתר האינטרנט של הבנק שלך.

בחירת סיסמאת כניסה לחשבון בנק 

על מנת למנוע ניחוש קל של סיסמאת חשבון הבנק שלך , יש להשתמש במספר שיטות. אל תשמשו בשם הפרטי שלכם או בתאריך הלידה ושלבו בסיסמא לחשבון בנק מספר אותיות שיקשו על מי שירצה לנחש את הסיסמא לדוגמא אם נוסיף סמלי הבעה או סימנים כגון @ או ^ או * או ~ וכמובן מספר . מומלץ לשלב גם אות אנגלית גדולה באמצעות CAPS LOCK .

כניסה לחשבון בנק בישראל 

בנק הפועלים כניסה לחשבונך
בנק לאומי כניסה לחשבונך
בנק יהב כניסה לחשבונך התחברות לחשבון יהב באינטרנט
בנק מסד כניסה לחשבונך מסד באינטרנט – בנק מסד
בנק איגוד כניסה לחשבונך בנק אגוד כניסה לחשבון
הבנק הבינלאומי כניסה לחשבונך הבינלאומי באינטרנט
בנק אוצר החייל כניסה לחשבונך אוצר באינטרנט בנק אוצר החייל
בנק ירושלים כניסה לחשבונך בנק ירושלים כניסה לחשבון
בנק מרכנתיל כניסה לחשבונך מרכנתיל באינטרנט

שנת 2020 נחשבת לשנת מפנה בבנקאות הישראלית. הבנקים באמצעות סדרת מהלכים עם דגש דיגיטלי שולחים מסר ברור. עתיד הבנקאות , בכל הנוגע לעובר ושוב  , נמצא בדיגיטל. תחומי ההתמחות כמו ייעוץ השקעות אישי או בנקאות פרטית עדיין ימצאו את מקומם בסניפי הבנק מול בנקאים מומחים.