בדיקת שיעבוד רכב ב 10 שקלים

בדיקת שיעבוד רכב ב 10 שקלים

לפני רכישת רכב מחברת ליסינג או אדם פרטי יש לוודא האם קיימים שעבודים על הרכב ואילו שעבודים. באמצעות בדיקת שיעבוד רכב ב 10 שקלים ניתן לחסוך עגמת נפש מיותרת ולבצע רכישה בטוחה . 

איך עושים בדיקת שיעבוד רכב ב 10 שקלים באינטרנט  

בדיקת שעבוד רכב לפני קנייה נעשית באמצעות אתר רשם המשכונות של משרד המשפטים . באמצעות מאגר מידע פתוח לציבור ניתן לשלם 10 שח און ליין ללא אגרות נוספות ולקבל מידע על שעבודים לרכב לפני קניה . 

 

בדיקת שיעבוד רכב ב 10 שקלים

בדיקת שיעבוד רכב ב 10 שקלים

בדיקת שעבודים לרכב לפני קנייה או מכירה 

בדיקת רכבה יד שנייה לפני קנייה היא משימה לא פשוטה. לרכב יש היסטוריה על הכביש , ייתכן שיש לו היסטוריה של פגיעות או בעיות מכניות שאינן נראות או מורגשות בנסיעת מבחן או בעין בלתי מקצועית ולכן לכל הפחות יש לבצע בדיקה פיננסית באשר לבעלות על הרכב. 

מבלים וחוסכים הטבת ישראכרט יס פלאנט כרטיס שני במתנה לקולנוע

בעלי רכבים רושמים שעבודים על רכב משתי סיבות עיקריות. סיבה ראשונה היא קבלת הלוואה לצורך רכישת הרכב שאותו הם מוכרים כעת. רישום שעבוד לבנק בישראל או חברה חוץ בנקאית להלוואות נערכת לא פעם כאשר משהו נוטל הלוואה והרכב משמש בתור ערבון כנגד חלק מההלוואה או כולה. 

גם כאשר רוכשים רכב יד ראשונה תבדקו למי הוא שייך 

שימו לב  שניתן למכור רכב יד שנייה אם יש עליו שעבוד ולכן האחריות לבדיקת שעבוד רכב היא של הקונה . לאחר מכן , כל טענה על אי גילוי נאות או כשל בעסקה לא יעזור לכם ויש צורך לגשת לבתי משפט על מנת לבטל את העסקה אם בכלל . 

איך עושים בדיקת שעבוד רכב חינם או בדיקת שיעבוד רכב ב 10 שקלים

  1. כנסו לאתר רשם המשכונות 
  2. בדיקת שעבוד רכב אורכת מספר דקות והאישור נשלח לתיבת דואר אלקטרוני שתמסרו  
  3. באמצעות בדיקת עיקולים ושעבודים של גורם ממשלתי המעדכן את הנתונים כל שעתיים ורק באמצעותו ניתן לקבל מידע אמין על בדיקת שעבוד רכב ולא להגיע למצב שלן עסקה גרועה שקשה לתקן אותו 
  4. המאגר פתוח לכולם במחיר של 10 שח בדיקת שעבוד רכב 
  5. יש לבחור את בחר את סוג העיון המבוקש בדיקת שעבוד לפי בעל נכס או לפי נכס או מספר משכון במידה ובעל הרכב מסר לכם אותו
  6. יש לבחור רשימת משכונות פעילים שמציגה רשימת שעבודי רכב מעודכנת און ליין 

בנקים אתר הבנקאות הישראלי מידע שווה לכם המון כסף  ! סקירות בנק ישראל בדיקות חיסכון פנסיוני באמצעות מסלקה פנסיונית איתור כספים אבודים ייעוץ פנסיוני ומידע מלא על כל הבנקים בישראל 

בירורים באתרי הממשלה לפני קניית רכב עיקול או שעבוד 

טלפון לבירורים שאלות ותשובות בנושא משכון ורכב ושעבודים

רשם המשכונות טלפון *5601
למחייגים מחו"ל 972-8-6831680