חשבונות מוגבלים בדיקת נתוני אשראי כיסוי לצקים 

חשבונות מוגבלים בדיקת נתוני אשראי כיסוי לצקים 

המשבר הכלכלי הגדיל את מספר הצ'קים החוזרים בישראל. כיום בעלי עסקים צריכים לבדוק היטב טרם אספקת סחורה וקבלת תשלום באמצעות שיקים. חשבון מוגבל גורם לנזקים קשים בהתנהלות המשק והשימוש בהם יכול למוטט ספקים ולגרום למשקי הבית נזק בל יתואר. חשבונות מוגבלים בדיקת נתוני אשראי כיסוי לצקים. 

האם אפשר לסמוך על צ'קים של לקוחות ?

בישראל , מוסר תשלומים גרוע לצד אוזלת יד מקוממת של רשויות החוק חשוב לאתר חשבון מוגבל טרם העסקה. בנק ישראל מאפשר לאתר חשבון מוגבל באמצעות מספר החשבון , מספר הבנק ומספר הסניף . איתור חשבון מוגבל יאפשר למקבל התמורה להימנע מעסקה כושלת שיכולה לגרור את בית העסק או את משק הבית קריסה כלכלית.

חשבונות מוגבלים בדיקה אם הצ'ק יחזור

חשבונות מוגבלים בדיקה אם הצ'ק יחזור

חשבונות מוגבלים בישראל 2023

מדי שנה על אף חוק המזומן גדל מספר הצקים החוזרים במדינת ישראל . בשנת 2018 חזרו בצקים ללא כיסוי למעלה מ -40 מיליארד שקל . כך מדווח בנק ישראל . מדובר בגידול מדאיג של 6% ביחס למספר צקים חוזרים ביחס שלנת 2017 .  בישראל עשרות אלפי חשבונות תחת הסיווג מוגבל שאינם רשאים לחלק צ'קים.

לפני ביצוע עסקה עם לקוח , לפני מתן אשראי עם לקוח בקשו צק דוגמא של העסק. אנו נבצע עבורכם את הבדיקה לוודא שלא מדובר בעסקה בעייתית

על מנת לאתר חשבון בנק מוגבל יש להקיש מספר חשבון (יש להקליד עד 9 ספרות אחרונות), מספר סניף הבנק  (זהו מספר בן 3 ספרות- המופיע בצד השמאלי העליון של השיק מחשבון הנבדק כמוגבל ) וקוד הבנק (2 ספרות) ולאחר מכן לחץ על כפתור "חפש" .

שאלות ותשובות בנושא בנקאות וכספים

שאלות ותשובות בנושא בנקאות וכספים

איך בודקים חשבונות מוגבלים בדיקת נתוני אשראי

בנוסף מאפשר אתר בנק ישראל לאתר חשבון מוגבל בנסיבות מחמירות אולם חיפוש חשבון מוגבל בנסיבות מחמירות לוקה במספר כשלים . רשימת חשבונות בנק מוגבלים אינה כוללת חשבון בנק שהוגבל על ידי בית משפט בשל פשיטת רגל או על ידי בית הדין הרבני, בעלי חשבון מוגבל שהגישו ערר וכאלו שטרם עבור 60 יום מרגע משלוח ההודעה אליהם שחשבונם הוא חשבון בנק מוגבל.

 

בדיקת חשבון מוגבל חשבון מוגבל בנסיבות מחמירות שירות מהיר של צוות האתר 

[si-contact-form form='1']

כיום בנוסף לאופציית בנק ישראל בדיקת לקוחות מוגבלים ניתן לבצע בדיקת נאותות לאשראי באמצעות מערכת נתוני אשראי של בנק ישראל. רוצים להפיק דוח אשראי מסודר ? השאירו פניה באתר באמצעות תיבת הקשר ואנו נעניק לכם שירות מקצועי

 

נתוני אשראי מה קורה בחשבון הבנק דירוג אשראי אישי 

בשנת 2022 השיק בנק ישראל מערכת נתוני אשראי BDI . למערכת זו יהיה מקום חשוב בתחום המידענות העסקית והתובנות שאפשר לקבל על חשבונות מוגבלים לפי תעודת זהות וכמובן לדירוג אשראי. לפיכך , חלק מעבודת הייעוץ הכלכלי תתמקד כעת גם בהגדרת רמת הסיכון מול הלקוחות וכיצד דירוג האשראי או תקינות חשבון הבנק שלהם ישפיע על הרצון שלנו לעשות איתם עסקה .