חשבונות מוגבלים

חשבונות מוגבלים בדיקת נתוני אשראי כיסוי לצקים 

 

חשבונות מוגבלים גורמים לנזקים קשים בהתנהלות המשק והשימוש בהם יכול למוטט ספקים ולגרום למשקי הבית נזק בל יתואר . בישראל , ישועה במוסר תשלומים גרוע לצד אוזלת יד מקוממת של רשויות החוק חשוב לאתר חשבון מוגבל טרם העסקה. בנק ישראל מאפשר לאתר חשבון מוגבל באמצעות מספר החשבון , מספר הבנק ומספר הסניף . איתור חשבון מוגבל יאפשר למקבל התמורה להימנע מעסקה כושלת שיכולה לגרור את בית העסק או את משק הבית קריסה כלכלית.  

חשבונות מוגבלים בישראל 2020

מדי שנה על אף חוק המזומן גדל מספר הצקים החוזרים במדינת ישראל . בשנת 2018 חזרו בצקים ללא כיסוי למעלה מ -40 מיליארד שקל . כך מדווח בנק ישראל . מדובר בגידול מדאיג של 6% ביחס למספר צקים חוזרים ביחס שלנת 2017 .  בישראל עשרות אלפי חשבונות תחת הסיווג מוגבל שאינם רשאים לחלק צ'קים.

לפני ביצוע עסקה עם לקוח , לפני מתן אשראי עם לקוח בקשו צק דוגמא של העסק. אנו נבצע עבורכם את הבדיקה לוודא שלא מדובר בעסקה בעייתית

על מנת לאתר חשבון בנק מוגבל יש להקיש מספר חשבון (יש להקליד עד 9 ספרות אחרונות), מספר סניף הבנק  (זהו מספר בן 3 ספרות- המופיע בצד השמאלי העליון של השיק מחשבון הנבדק כמוגבל ) וקוד הבנק (2 ספרות) ולאחר מכן לחץ על כפתור "חפש" .

בנוסף מאפשר אתר בנק ישראל לאתר חשבון מוגבל בנסיבות מחמירות אולם חיפוש חשבון מוגבל בנסיבות מחמירות לוקה במספר כשלים . רשימת חשבונות בנק מוגבלים אינה כוללת חשבון בנק שהוגבל על ידי בית משפט בשל פשיטת רגל או על ידי בית הדין הרבני, בעלי חשבון מוגבל שהגישו ערר וכאלו שטרם עבור 60 יום מרגע משלוח ההודעה אליהם שחשבונם הוא חשבון בנק מוגבל.

בדיקת חשבון מוגבל 

חשבון מוגבל בנסיבות מחמירות

שירות מהיר של צוות האתר 

תודה על הפניה לאתר בנקים ! אתר בנקים נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים באתר כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם עד סוף יום העסקים.

כיום בנוסף לאופציית בנק ישראל בדיקת לקוחות מוגבלים ניתן לבצע בדיקת נאותות לאשראי באמצעות מערכת נתוני אשראי של בנק ישראל. רוצים להפיק דוח אשראי מסודר ? השאירו פניה באתר באמצעות תיבת הקשר ואנו נעניק לכם שירות מקצועי

חשבונות מוגבלים בדיקת נתוני אשראי כיסוי לצקים און ליין לפי פרטי חשבון

חשבונות מוגבלים בדיקת נתוני אשראי כיסוי לצקים און ליין לפי פרטי חשבון

נתוני אשראי מה קורה בחשבון הבנק דירוג אשראי אישי 

בשנת 2020 השיק בנק ישראל מערכת נתוני אשראי. למערכת זו יהיה מקום חשוב בתחום המידענות העסקית והתובנות שאפשר לקבל על חשבונות מוגבלים לפי תעודת זהות וכמובן לדירוג אשראי. לפיכך , חלק מעבודת הייעוץ הכלכלי תתמקד כעת גם בהגדרת רמת הסיכון מול הלקוחות וכיצד דירוג האשראי או תקינות חשבון הבנק שלהם ישפיע על הרצון שלנו לעשות איתם עסקה .