אפליקציית ביט בנק הפועלים סכומים יומיים

אפליקציית ביט בנק הפועלים

אתם גולשים באתר הבנקאות הישראלי בנקים אינפו. מה בכתבה?. הסברים על יישום התשלומים bit. כמה אפשר לשלם ולקבל תשלומים בכל יום. המדריך של אפליקציית ביט בנק הפועלים. לפי תמצית דוחות כספיים רבעוניים ליום 31 במרץ 2023 לאפליקציית ביט כ 3 מיליון משתמשים מקרב לקוחות כל הבנקים בישראל. 

מה עושה אפליקציית bit  של בנק הפועלים 

האם כרטיסי האשראי מאבדים את מקומם בשוק הסליקה ? ימים יגידו . לפני שנתיים הושקה אפליקציית ביט בנק הפועלים וכיום ניתן לבצע אתה העברות כספיות ללקוחות כל הבנקים מלקוחות כל הבנקים , לשלם שכירות חודשית ולבצע מגוון פעולות תשלומים באמצעות הטלפון הנייד וכרטיס האשראי שלכם . אפליקצייה להעברת כספים בין אנשים וקבוצות

אפליקציית ביט בנק הפועלים

אפליקציית ביט בנק הפועלים צילום מסך Google Play 

אל תאמינו ואל תלחצו על ההודעה החשודה מערך הסייבר הלאומי בהודעת אזהרה אפליקציית ביט בנק הפועלים

לאחרונה דווח על ניסיון פישינג באמצעות הודעת SMS המתחזה לאפליקציית Bit. מה עושים?. אין ללחוץ על הקישור!. שימו לב, בנקים לא שולחים הודעות כאלו. יש לכם ספק?. בדקו בהודעות של האפליקציה עצמה או צרו קשר עם שירות לקוחות BIT. 

עקב פעילות חשודה חשבונך נחסם הודעות מערך הסייבר הלאומי

עקב פעילות חשודה חשבונך נחסם הודעות מערך הסייבר הלאומי

אפליקציית ביט בנק הפועלים ההורדה חינם ובינתיים גם העמלות 

אז כמה כסף ניתן להעביר באמצעות אפליקציית ביט  ?   החל מנובמבר 2018 ניתן לבצע את הפעולות הבאות :

  1. העברה של עד 3600 שח באמצעות האפליקציה
  2. העברה תשלומים של עד 12,000 שח בחודש סכום כולל 

חשוב לזכור שהתשלומים באפליקציות נעשות באמצעות כרטיס אשראי . כאשר נרשמתי לאפליקציה , הקלדתי את פרטי כרטיס האשראי שלי . מה הרווחתי אם יש לי את אפליקציית ביט ?  הנה החשבון שלי  : 

  1. התקנה חינם של האפליקציה 
  2. שימוש חינם באפליקציה 
  3. העברת כסף לחבר חינם במקום לשלם עמלה בבנק שלי  בכפוף למגבלת הסכומים החודשיים והיומיים תחת השאלה כמה כסף אפשר להעביר ב- bit

השוואת אפליקציות תשלומים 2023

בתחום אפליקציות תשלומים פועלות כיום 3 אפליקציות עיקריות בישראל. פפר של בנק לאומי  , ביט של בנק הפועלים ופייבוקס של דיסקונט שנראה שהיא מקדימה את מזרחי בתחום.  

הנחת העבודה בתחום הבנקאות שבטווח הארוך והבינוני יותר לקוחות יעברו לתחום הבנקאות הדיגיטלית וישתמשו יותר באפליקציות נוחות לשימוש , במקביל לצורך של הבנקים למכור את האחזקות בחברות כרטיסי האשראי שבבעלותם. נציג טבלת השוואה בסיסית בין אפליקציות תשלומים ולא נשכח להזכיר את paypal  שפועלת כבר זמן רב בשטח. 

אפליקציה ביט 2023 כמה מותר לשלם  bit  פפר  פייבוקס
בנק  לאומי פועלים  דיסקונט 
תקרה שנתית  50 50 30
כמה עולה למשלם  חינם  חינם  חינם 
כמה למקבל
לקוח הבנק 
חינם חינם חינם 
כמה עולה למקבל מבנק אחר  עמלת שורה  עמלת שורה  חינם 

אפליקציית ביט טלפון שירות לקוחות 

באתר bit  פורסם מספר טלפון לשירות לקוחות להלן אפליקציית ביט טלפון  6428*  שעות השירות של מוקד שירות לקוחות ביט ימים ראשון עד חמישי 08-22 וימי ששי + ערב חג בין השעות 8:00-13:30

אחריות הבנק לשימוש באפליקציה לתשלום מהנייד BIT

יש לקרוא היטב את תנאי השימוש ב bit  . פרק מפרט את אחריות הבנק לתשלומים ופעולות הנעשות באמצעות הכלי אחד הסעיפים הבולטים הוא סעיף 3 פרק 5  ( 25/11/2018 ) :  "הבנק לא יהיה אחראי לכל תוצאה העלולה להיגרם מהסתמכות על האפליקציה או שימוש בה והדבר נעשה באחריותו האישית של המשתמש. יש לנקוט בשיקול דעת מתאים בעת השימוש בשירות." 

אפליקציית ביט בנק הפועלים הורדה 

כיום ניתן להוריד את אפליקציית ביט ללא תשלום מחנויות היישומים כמו  App Store   iTunes   Apple וגם Google Play .  

 

אפליקציית ביט בנק הפועלים הנחיות לשימוש ויתרונות של אפליקציית התשלומים של בנק הפועלים מאפשרת העברת תשלומים לאנשי קשר באמצעות סמרטפון ללקוחות כל הבנקים כתבה אובייקטיבית באתר הבנקאות של ישראל . מצאתם טעות ?  הכתבה דורשת עדכון ?  כתבו לנו באמצעות עמוד צור קשר 

בשנת 2020 התבשרנו שגם ואטס אם השיקה תשלומים באמצעות האפליקציה . הרעיון שהוא לאפשר להעביר כסף לאנשי קשר עוד אל העברת תשלומים WHATS APP PAY.