פינוי בינוי בירושלים הכוח עובר לידי בעלי הדירות

פינוי בינוי בירושלים הכוח עובר לידי בעלי הדירות

מודל חדש להתחדשות עירונית בירושלים – הכוח עובר לידי בעלי הדירות. איילת קראוס תעמוד בראש הסניף הירושלמי של החברה לפיתוח והתחדשות עירונית המקדמת פרויקטי פינוי בינוי בירושלים מטעם בעלי הדירות. איילת קראוס עד לאחרונה מנהלת תחום התכנון במנהלת להתחדשות עירונית בירושלים, תעמוד בראש הסניף הירושלמי של החברה לפיתוח והתחדשות עירונית המתמחה בייצוג בעלי דירות בפרויקטים של פינוי בינוי, החל משלב ההתארגנות, אישור התב"ע , פינוי המתחם ועד לאכלוס הדירות החדשות בבניינים החדשים.

פינוי בינוי בירושלים הכוח עובר לידי בעלי הדירות איילת קראוס צלם  דוד סקורי

פינוי בינוי בירושלים הכוח עובר לידי בעלי הדירות איילת קראוס צלם דוד סקורי

המספרים מדברים בעד עצמם 2,448 יחידות דיור המוצעות בתכניות פינו בינוי בירושלים 

על פי נתוני הרשות להתחדשות עירונית לשנת 2021 ירושלים היא העיר המובילה בישראל במספר יחידות דיור בתכניות פינוי-בינוי שאושרו עם תוספת של 2,448 יחידות דיור המוצעות בתכניות פינוי-בינוי. אנו מאמינים כי פתיחת הסניף הירושלמי של החברה לפיתוח והתחדשות תסייע לעיר להמשיך ולממש את הפוטנציאל האדיר הטמון בקידום תהליכי ההתחדשות העירונית בירושלים.

עוד באתר – כמה אפשר להעביר בביט כמה אפשר להעביט ? 

הכירו את איילת קראוס החברה לפיתוח והתחדשות עירונית סניף ירושלים 

איילת קראוס, מתכננת ערים בהכשרתה, שימשה בעברה גם כראש תחום באגף התחדשות עירונית במשרד הבינוי והשיכון ( למעלה מ – 15 שנה ) והינה בעלת משרד 'חכמת רחוב' העוסק בקידום עירוניות בתהליכים משתפים.

איילת קראוס מציינת כי: "מרבית הפרויקטים בירושלים מקודמים על ידי יזמים או על ידי עורכי דין מטעם בעלי דירות שעורכים מכרז יזמים עוד טרם אישור תוכניות בניין העיר.

בשתי השיטות היזמים הם אלו שמובילים את הליכי התכנון, כשהאינטרס הכלכלי של היזמים עלול לגבור על האינטרסים של בעלי הדירות. אנחנו מביאים לירושלים את "המודל החברתי ®" בפינוי בינוי, אשר משלב ומיישם מרכיבים חברתיים וכלכליים וממזג אותם לתכנית בנין עיר המקודמת על ידי בעלי הדירות באמצעות החברה לפיתוח והתחדשות עירונית. מטרת המודל הינה למקסם עבור בעלי הדירות את התמורה, תוך הבטחת סיכויי המימוש של הפרויקט".

פוטנציאל ההתחדשות העירונית פינוי בינוי בירושלים הוא עצום

ניר שמול, מנכ"ל החברה לפיתוח והתחדשות עירונית מציין כי החברה לפיתוח והתחדשות עירונית פועלת על פי מודל זה במרכז הארץ כבר למעלה מעשור ועד כה אכלסה כ- 1000 דירות, היא מקדמת כ- 30 פרויקטים בהליכים שונים וסה"כ מייצגת כ- 2500 משפחות ברחבי הארץ.

אנו מאמינים שאיילת קראוס, עם ניסיונה רב השנים בקידום התחדשות עירונית והיכרותה עם האוכלוסייה הירושלמית, הקהילות בעיר ועם מקבלי ההחלטות ברשות המקומית תוכל להביא את הבשורה לבעלי הדירות בעיר.

פוטנציאל ההתחדשות העירונית בירושלים הוא עצום, בירושלים יש עשרות אלפי דירות הזקוקות לחידוש ותהליכי פינוי בינוי משפרים את איכות החיים של בעלי הדירות הקיימים ובמקביל מייצרים לירושלים היצע גדול של יח"ד חדשות בתוך השכונות הקיימות, ולא על חשבון השטחים הפתוחים הסובבים את העיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *