תביעות בנקים ייעוץ וייצוג

תביעות בנקים 

בתביעות בנקים צריך עורך דין עם קבלות

משפטנים בוגרי מערכת הבנקאות בישראל

·     תביעות נגד בנקים

·     תביעות בנושא ניירות ערך

·     איתור כספים אבודים

·     מימוש משכנתאות

·     טיפול בחשבון מוגבל

·     תביעות חוב

·     תביעות בנושא ריביות ועמלות 

·     ליווי בנושא ריביות ועמלות

למה מסובך כל כך לתבוע בנק ? 

הבנקים מעסיקים עורכי דין במחלקה המשפטית של הבנק וכמובן עורכי דין חיצוניים . במהותו בנק הוא גוף שכפוף לרגולציה תובענית ולביקורת ציבורית. כל תביעה שבנק יפסיד בבית משפט עלולה לגרום לו לנזק תדמיתי קשה ואף לתביעות נוספות או סנקציות וקנסות על בנקים מצד בנק ישראל והמפקח על הבנקים

התמחות בתביעות בנקים והסדרי נושים  

 תביעות בנקים ! הטובים ביותר בצד שלך

לקבלת משוב ראשוני השאירו פרטים 

חשוב לדעת ! לא קל לנצח תביעה נגד בנקים בבתי משפט גם כאשר יש לצדך עובדות ואת עורכי הדין הטובים ביותר. לעיתים כדאי יותר להגיע להסדר עם הבנק ולעיתים מחוסר ברירה יש צורך להגיש תביעה נגד הבנקים גם במציאות הכלכלית של 2019 והחדשות הכלכליות לשנת 2020. 

על מנת לבחון האם כדאי ללקוח לתבוע בנק יש לבדוק את הסיבה שבגינה הוא מבקש לתבוע , להעריך האם יש לתביעה סיכוי בבית המשפט וכן את עלות התביעה . במידה והבנק מוכן להגיע להסדר עם עורך דין המייצג אותך מול הבנק יש לשקול בכובד ראש .  

הוויתור על מלחמה קשה מול מחלקה משפטית של בנק יכולה להסתיים בנצחון , אך גם לתהליך יש מחיר . כלכלי ואישי . לכן אתם צריכים לצדכם עורך דין מומחה לאיתור כספים אבודים בבנקים ועורכי דין  מומחים לתביעות בנקים המכירים היטב את חובות הבנקים לפי תקנות בנק ישראל והמפקח על הבנקים . 

תודה על הפניה לאתר בנקים ! אתר בנקים נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים באתר כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם עד סוף יום העסקים.