שער הדולר תחזית מחשבון המרה מעודכן

שער הדולר תחזית

ייעוץ אישי בנושא מטבע חוץ ותכנון פיננסי מכלכלן מוסמך תכנון פיננסי אישי 

עכשיו באתר הבנקאות בישראל שער הדולר תחזית מחשבון המרה מעודכן שערי דולר בנק ישראל און ליין 

מה יקרה עם שער הדולר בשנת 2019 ? האם כדאי לקנות דולרים ? רמז ראשון לתנודת שער הדולר ניתן למצוא בפרסום של בנק ישראל מחודש בהעלאת ריבית בנק ישראל וריבית פריים. כל העלאת ריבית פירושה ירידה בשער הדולר והשפעה על ערך הדולר היום . 

בכל כניסה לחשבון הבנק באינטרנט אנו רואים את שערי מטבע חוץ. הדולר זוחל באיטיות והשער שלו יורד. 

בחודש נובמבר 2019 רשם הדולר ירידה נוספת ושבר שיא שלילי של 20 חודשים כאשר רשם שפל של שער החליפין בין הדולר לשקל. המטבע הירוק ירד עד ל 3.46 שח לדולר . השער הכי נמוך מאז מרץ 2018. שערי חליפין מצטלבים מעניקים לשקל התייקרות של כ 8% מאז תחילת 2019. אז האם זה הזמן לקנות דולרים ? בהחלט להצטייד בהם כחלק מתיק השקעות מאוזן. 

שער הדולר תחזית מחשבון המרה מעודכן

שער הדולר תחזית מחשבון המרה מעודכן

שווי הדולר בישראל כמו שערי המניות מושפעים מריבית בנק ישראל ואחריה ריבית פריים והתנהלות שערי המטבעות בעולם . על רקע התחזקות השקל ומחירי הנפט . 

מבחינת הכלכלה הישראלית  הפקת הגז משפיעה על שער השקל ולכן בנק ישראל רוכש דולרים בשוק לאזן את ההשפעה.  רכישת הדולרים על ידי בנק ישראל מעלה את שער הדולר . ההערכה הושפעה, בין השאר, מירידת מחירי האנרגיה בעולם, אלא אם כן בחירת דונאלד טראמפ תשפיע בכיוון ההפוך , אשר מפחיתה את ההשפעה של הפקת הגז הטבעי בישראל על שער החליפין.

מבחינת בנק ישראל זהו כלי נוסף במדיניות המוניטרית של בנק ישראל ומדיניות שער החליפין של מטבע חוץ. ההודעה כללה הצהרה כי בנק ישראל ימשיך לפעול בשוק מטבע חוץ במקרה של תנודות חריגות בשער החליפין, אשר אינן תואמות את התנאים הכלכליים הבסיסיים או כאשר שוק מטבע חוץ אינו מתפקד כיאות.

לייעוץ כלכלי אישי ותכנון פיננסי השאירו פרטים בעמוד צור קשר . ייעוץ כלכלי אישי על ידיכלכלנים מומחים בעלי תואר שני ומעלה צור קשר לחצו כאן 

מחשבון מטבע חוץ המרת דולר מה שר הדולר היום מה שער היורו היום כמה עולה דולר

 

השירות מופעל באמצעות קוד embed  מהכתובת http://www.expertinvest.co.il