שער הדולר מחשבון איפה כדאי להחליף

שער הדולר מחשבון לפני נסיעה לחול 

בעמוד זה מוצג מחשבון שער הדולר.  באמצעות מחשבון המרת מטח בעמוד זה ניתן לחשב את שער הדולר מול השקל , שער השקל ול הדולר ואת שערי החליפין בין המטבעות המובילים בעולם. 

2022 הדולר והאירו מתחזקים כוחו של השקל יורד הדולר י 

1,000 דולר אמריקני שווה 18,604.00 לירה טורקית חדשה ירידה של כמעט 10% במהלך החודשים האחרונים בכוחו של המטבע הטורקי. מה המצב הכלכלי בטורקיה?. אינפלציה דוהרת. 

1,000 שקל חדש שווה 5,325.30 לירה טורקית חדשה

שערי המרה מטבע רוסי כמה שווה היום 

100 רובל רוסי שווה 1.63 דולר אמריקני

1,000 דולר אמריקני שווה 61,275.00 רובל רוסי 

1 דולר יציג היום שווה 3.49 שקל חדש

100 שקל חדש שווה 28.62 דולר ארצות הברית 

100 אירו שווה 100 דולר בקירוב 

שער הדולר תחזית מחשבון המרה מעודכן

שער הדולר תחזית מחשבון המרה מעודכן

ממירים מטח לפני נסיעה לחול   ?  

בצעו המרת מטח במקום בטוח , רצוי בארץ. דוכני המרת מטבע חוץ בחול נוהגים לציין שערבה המרה טוב אך בפועלים מגלמים עמלה גבוהה . העמלה תמיד מתחבאת באותיות קטנות ואחרי המרה לא ניתן להצטער או לבטל .  

שער הדולר בישראל מאפשר המרה בטוחה , גם בדוכני מטבע חוץ בנמל התעופה בן גוריון שער הדולר הוגן יחסית . מעת לעת הבנקים בישראל יוצאים בקמפיין המרת מטבע חוץ וגם שם שער הדולר בר תחרות.  

כאשר ממירים עד 1000 דולר אין משממעות לפערים קטנים בשער החליפין של הדולר . אם במקום אחד מציעים לכם שער גבוהה ב 2% מקום אחר מדובר בתוספת 20 דולר שאם לוקחים בחשבון את האמינות של המרה בדוכן מטבע חוץ של הבנק ישראלי בהחלט שווה את השקט הנפשי 

 

השירות מופעל באמצעות קוד embed  מהכתובת http://www.expertinvest.co.il

שער הדולר היום מחשבון המרה לפי שערי מטבע חוץ של בנק ישראל. שער הדולר בישראל נמצא על סף נקודה בעייתית עקב העלאות ריבית שלא התרחשו. 

ריבית בנק ישראל קובעת בין היתר את שערי מטבע חוץ , בצמידות למחירי הנפט בעולם והכלכלה בארצות הברית. כאשר אנו נוסעים לחול וצריכים להמיר סכום של עד 500 דולר חשוב לבצע בדוכן חליפין מורשה על ידי משרד האוצר.

בכל החלפת דולרים בישראל יש לקחת קבלה ולשמור אותה לנסיעה , לכל מקרה שלא יהיה.  החלפת דולרים בשדה התעופה בן גוריון נחשבת ליקרה יותר .  כמו ברכישת קפה בשדה התעופה , הכל שם יותר יקר.

לכן חשבו מראש את כמות הדולרים שיש להחליף או מה שער היורו כיום לפני הנסיעה . בכל מקרה מומלץ להחליף דולרים לפני נסיעהה לחול בישראל  , עדיף במקום מוכר. 

האם כדאי להחליף כסף  בחול ?  

רק אם חייבים .  החלפת כסף בחול , במרבית המדינות יכולה להיות יקרה ובעייתית. בהרבה מקומות ישנה עמלת החלפה של 10% . זאת אומרת שמלבד שער חליפין נמוך תשלמו גם עמלה מיותרת ויקרה על הפעולה עצמה