מזרחי טפחות משכנתא טלפון

מזרחי טפחות משכנתא טלפון מוקד 

בנק מזרחי טפחות הוביל ב 2018 את נתח שוק בבנקים למשכנתאות. הבנק מעניק משכנתאות גם למי שאין לו חשבון בנק מזרחי .  על מנת להתחיל תהליך נטילת הלוואה לדיור יש להתקשר לקבל אישור עקרוני למשכנתא באמצעות חיוג למספר מזרחי טפחות משכנתא טלפון 

אתם גולשים באתר הבנקאות של ישראל מחשבון משכנתא מעודכן ייעוץ משכנתא  מחשבון משכנתא בריבית פריים

 
מזרחי טפחות משכנתא טלפון מוקד  אישור עקורני למשכנתא חדשה

מזרחי טפחות משכנתא טלפון מוקד  אישור עקרוני למשכנתא חדשה

איך לפנות למוקד משכנתאות מזרחי טפחות  

מספר טלפון מוקד משכנתא מזרחי טפחות יש להתקשר לטלפון 8860* ​ בימים ראשון עד חמישי משעה 08:00 עד שעה 21:30 וביום ששי  משעה 08:00 עד שעה 13:00. בשיחה עם מוקד המשכנתאות של הבנק תדרשו לענות על שאלות כמו מחיר הדירה המיועדת , ההון האישי שיש לכם ( חייב להיות לפחות 30% ) וכתובת הדירה .  

יש לענות על כל השאלות באופן גלוי ונכון על מנת להמשיך תהליך נטילת משכנתא אופטימלית עבורכם. 

מצאתם טעות דווחו לנו בצור קשר הבא ואנו נתקן 

כמה הון עצמי צריך לדירה מגורים מחשבון 

הלוואות לדיור לדירת מגורים ראשונה הן ההלוואות הזולות ביותר הקיימות בישראל. לכן חשוב לנהל את הליך נטילת משכנתא בצורה נכונה ונבונה בהתאם לכללים . באמצעות מחשבון הון ראשוני למשכנתא תוכלו לחשב האם יש לכם מספיק כסף על מנת לקבל משכנתא לדירת מגורים. 

המחשבון באתר הבנקים למשכנתאות מאפשר לכם לחשב את ההון העצמי הנדרש לפי מחיר הדירה שאתם רוצים לרכוש. הקישו את עלות הדירה שאתם רוצים לרכוש בשדה עלות הדירה והמחשבון יציג לכם את התוצאה 
כמה כסף התחלתי משלכם צריך להיות על מנת לקבל משכנתא. 

לפי תקנות בנק ישראל על מנת לקבל משכנתא לדירת מגורים ראשונה צריך להביא 30% מהכסף מהבית כהון עצמי

איזה בנק למשכנתאות הכי גדול בישראל 

בנק מזרחי טפחות מוביל בפער גדול על יתר הבנקים בפעילות משכנתאות חדשות והלוואות לדיור. בנק לאומי על אף העלייה בפעילות הבנקאית בשנים האחרונות עדיין רחוק מטפחות אך במרחק בטחון מבנק הפועלים משכנתאות.  

מזרחי טפחות 33%
הפועלים 25%
לאומי למשכנתאות 21%
דיסקונט משכנתאות 11%
הבינלאומי משכנתאות 7%
אחר 3%
סה"כ 100%

אתר הבנקאות של ישראל מוביל בתחום מידע על בנקים  מחשבון ריבית שפיצר וצפייה בנתוני ריבית בנק ישראל . ניתן לשכור שירותי ייעוץ פיננסי ייעוץ משכנתאות ובדיקת חשבון בנק באמצעות יועצי האתר .  

מסמכים חשובים לקבלת משכנתא 

לכל בנק יש סדרת מסמכים שהוא רוצה לראות ולבדוק לגביכם לפני שייתן לכם הלוואה לדירה. אחד המסמכים החשובים הם אלו הנוגעים לזיהוי הלווים וכמה הם מרוויחים . לפני הגשת בקשה לאישור עקרוני למשכנתא חשוב שתגיעו לבנק מסודרים על לפחות הטפסים הבאים מוכנים ומודפסים כמו עבודת גמר : 

תעודות זהות 
תלושי שכר 3 חודשים אחרונים אם אתם שכירים 
שומת מס הכנסה לשנת המס הקודמת במידה ואתם עצמאים ויש לכם תיק במס הכנסה . מי שהוא שכיר וגם עצמאי או בעל עסק פטור יביא את שניהם . 

 

במשכנתא חייבים להתאים ולהשוות באופן אישי כך שהמשכנתא תתאים לכם בדיוק