בנק לאומי אפליקציה להורדה מליון משתמשים

בנק לאומי אפליקציה להורדה מליון משתמשים

נתון מרשים לאפליקציה של בנק לאומי לטלפונים חכמים. הצצה לחנות האפליקציות play מראה נתון מרשים של למעלה 1M התקנות לאפליקציה של לאומי. בנק לאומי אפליקציה להורדה מליון משתמשים עוד לפני ההתקנות של פפר בנק שמייצגת את הבנק הדיגיטלי של לאומי 

בנק לאומי אפליקציה להורדה מליון משתמשים צילום מסך גוגל ליי

הבנק הדיגיטלי קבל אישור מבנק ישראל בנק לאומי אפליקציה להורדה

הבנקאות הדיגיטלית בעולם הולכת ותופסת נפח פעילות הולך וגדל. על רקע אורח החיים האינטנסיבי , הארכת שעות העבודה בעולם והתמקדות בזמן איכות משפחתי ובתרבות זמן הפנאי. הלקוחות החדשים פחות מעוניינים להגיע לסניף הבנק ולהקדיש זמן חשוב לבילוי ועבודה. 

על רקע ההתפחות בעולם לא פלא שקם בישראל בנק דיגיטלי ראשון שזה מכבר קבל את אישור פעילות מבנק ישראל ואף קיבל מספר בנק – 19.

הבנקאות הדיגיטלית בעולם כמעט 50% מהפעילות הבנקאית 

בעולם , במרבית המדינות המפותחות נתח השוק הדיגיטלי של הבנקאות נוגס בכ 50% מהפעילות של הלקוחות. העמלות הזולות ביחס לעמלות פקיד , מהירות התגובה ונוחיות השימוש הביאו להצלחת אפליקציה לניהול חשבון. חלק מהמומחים מצביעים על ההצלחה של אפליקציה לניהול חשבון בנק , על האתרים שהציגו הבנקים טרם המהפכה הדיגיטלית. 

אפליקציית לאומי לסלולר חוות דעת 

אז ה תרצו לעשות ? הפקדת שיק בסלולר או העברת כספים בטאצ' ? לקבל מידע על חשבון עובר ושב או לצפות בפיקדונות בנקאיים. בנק לאומי בטלפון אפליקציה חוות דעת אובייקטיבית ניתן לקבל בחנות ההורדות. כל משתמש יכול לכתוב את חוות דעתו על כל אפליקציה ובכך לתרום לחוכמת ההמונים. 

אתר הבנקאות של ישראל הנו אתר פרטי המציג כתבות בנושא הבנקים בישראל המערכת הבנקאית ותחזיות כלכליות אובייקטיביות. ניתן לרכוש באתר שירות איתור כספים אבודים בבנקים וכן שירותי ייעוץ מתקדמים בנושא חישוב ריבית ייעוץ משכנתאות ותכנון פיננסי אובייקטיבי לצד ייעוץ בגיוס הלוואות לפרטיים ועסקים. 

בנק לאומי אפליקציה להורדה

בנק לאומי אפליקציה להורדה

בנק לאומי אפליקציה להורדה מליון משתמשים כניסה לחשבון בנק לאומי סקירת אפליקציה לניהול חשבון של בנק לאומי באתר הבנקאות הישראלי משכנתאות זולות ומחשבון ריבית פריים לנוטלי משכנתאות 

עדכון 2022 : אפליקציית Pay של בנק לאומי תפסיק לפעול בקרוב. לקוחות היישום קבלו הודעה: “שלום, לעדכונך כי בתאריך 10.4.22 יסתיים שירות תשלום וקבלת כספים באפליקציית התשלומים PAY. נזכיר כי העברת כספים ניתנת לביצוע בחשבון ה-PEPPER שלך, לצד כלל השירותים העומדים לרשותך”.