ריבית על הפלוס בנק לאומי הכירו את התנאים

ריבית על הפלוס בנק לאומי הכירו את התנאים כמה מקבלים 

האם ענף הבנקאות בישראל מביא אתו בשורה צרכנית חדשה?. על רקע עליית הריבית והאינפלציה, העלייה המודעות הצרכנית של הציבור והשיח הציבורי. מה בכתבה?. ריבית על הפלוס בנק לאומי הכירו את התנאים. כמה כסף תוכלו להרוויח מהיתרה בעו"ש בלאומי?.

שווה את הכסף?. ריבית על הפלוס בנק לאומי הכירו את התנאים

בתחילת חודש יולי 2023 פרסם לאומי את התנאים החדשים לקבלת ריבית זכות. לפי הודעת הבנק, לאומי מציע את חבילת ההטבות הצרכניות המקיפה והמשתלמת במערכת הבנקאית העלאת הריבית על היתרה בעו"ש ל-2%, הפחתה של עד 2% בריבית על המינוס וזיכוי כספי ללקוחות שההחזר החודשי על המשכנתא שלהם גדל ביותר מ-1,000 ש"ח, בגובה סכום העלייה.

עוד באתר פיקדונות מומלצים 2023 השוואת ריביות בנק ישראל

כמה מקבלים על היתרה בחשבון?. התנאים של בנק לאומי 

לפי פרסומי הבנק, תוענק ריבית שנתית בשיעור של 2% על יתרת הזכות בחשבון העו"ש בכפוף למספר תנאים.

ריבית שנתית של 2% תשולם על יתרה של עד 25,000 שח החל מהשקל הראשון ללקוחות מעבירי משכורת בלאומי. אולם זה לא התנאי היחיד. על מנת ליהנות מהמבצע יש לעמוד בשני תנאים נוספים:

ללקוח יש משכנתא בלאומי

היקף עסקאות חודשי של לפחות 4,000 ₪ בכרטיס האשראי של לאומי או תיק ניירות ערך בלאומי.

ההטבה תקפה גם למקבלי פנסיות ותיכנס לתוקף החל מ-1 באוגוסט.

כמה כסף זה יוצא לשנה, בהנחה שיש לכם יתרה קבועה של 25,000 שח: לפני מס רווחי הון, בחישוב שערכנו באתר הבנקאות, ולא מחייב את הבנק:

2% * 25,000 שח = 500 שח בשנה לפני מס רווחי הון על רווחים ראליים ככל שיהיו.

ולמי שמרוויח פחות מ 25,000 שח איזה הטבות יש? 

הרובד הראשון של ההטבה כולל ריבית של 1% ללקוחות פרטיים מעבירי משכורת בלאומי עם יתרת עו"ש של עד 10,000 ש"ח ועם מוצר אחד נוסף בלאומי: משכנתא, מחזור עסקאות חודשי של לפחות 3,000 ש"ח בכרטיס אשראי של לאומי או תיק ניירות ערך. גם רובד זה תקף למקבלי פנסיות. הוא ייכנס לתוקף החל מ-1 ביולי.

במקרה כזה כמה כסף בשנה שווה לכם ההטבה?. מחישוב שערכנו ומוצג לפניכם, בכפוף לתנאי שתהיו ביתרה קבוע של 10,000 שח, נראה שההטבה תזכה אתכם בסכום של 1% עבור 10,000 שח מה שאומר כ 100 שח בשנה, לפני מיסים ככל שיהיו. 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *