בנק דיסקונט כניסה לחשבון הפרטי שלי

בנק דיסקונט כניסה לחשבון פרטי שלי 

בנק דיסקונט מספר בנק 11 מאפשר כניסה לחשבון הבנק באמצעות אתר האינטרנט או באמצעות אפליקציה לניהול חשבון . הטכנולוגיה מאפשרת כיום כניסת לקוחות בנק דיסקונט כניסה לחשבון פרטי ועל כך בכתבה הבאה. בנק דיסקונט כניסה לחשבון פרטי שלי אפליקציה של הבנק. 

הטבות ללקוחות הבנק – בשנת 2023 עדכן הבנק את לקוחותיו בדבר ביטול הטבת חניה חינם בתל אביב למחזיקי מפתח דיסקונט. ההטבה תבוטל החל מחודש יוני הקרוב. נוסח ההודעה באתר הבנק  "לתשומת ליבך, בתאריך 30.6.2023 תסתיים הטבת חניה חינם למחזיקי מפתח דיסקונט בחניוני סנטרל פארק. בקרוב נעדכן לגבי ההטבות החדשות שאנחנו מכינים עבורך".

אתם גולשים באתר הבנקאות של ישראל  ! כתבה בנושא בנק דיסקונט כניסה לחשבונות

בנק דיסקונט כניסה לחשבון הפרטי שלי

בנק דיסקונט כניסה לחשבון הפרטי שלי

 

בנק דיסקונט כניסה לחשבון לקוחות פרטיים

הבנקים מצמצמים סניפים ומרחיבים את יכולות הכלים הדיגיטליים באפליקציה של הבנק ובאתר האינטרנט. אם בעבר הקדמה באה לידי ביטוי בקבלת SMS  לטלפון על אירועים בחשבון הבנק הריי שכיום ניתן להיכנס לחשבון הבנק ולבצע בו מגוון פעולות ללא צורך בבנקאי או פקיד עובר ושוב בסניף בנק דיסקונט. 

בנוסף לאפשרות לבצע בנק דיסקונט כניסה לחשבון הפרטי שלי, ניתן לבצע העברות כספיות באמצעות אפליקציית פייבוקס בדומה לביט ולפפר של בנק לאומי. 

עוד באתר הטבות אמריקן אקספרס אמקס בילוי מסעדות אטרקציות

דיסקונט משכנתאות סיוע בעת מצב החירום שחיית תשלומי משכנתא בדיסקונט 

ציטוט מאתר כלכליסט 25/10/2023: " בנק דיסקונט מצטרף למזרחי טפחות ולבנק הפועלים ומעניק פטור מתשלום המשכנתא לתושבי עוטף עזה. לקוחות הבנק שגרים עד 7 ק"מ מהגבול יהיו פטורים אוטומטית מתשלומי המשכנתא לחצי שנה הקרובה (תשלומי נובמבר 23 עד אפריל 24). " סוף ציטוט. 

בשנת 2021 שולב  באפליקציית הבנק הארנק הדיגיטלי של אפל פיי בישראל. לקוחות דיסקונט יכולים לשייך את כרטיסי הבנק בקלות ובמהירות באמצעות האפליקציה של הבנק. על מנת לבצע את השיוך בפועל יש להיכנס לאפליקציה של הבנק ובדף הכרטיס הנבחר
לוחצים על "שיוך ל-Wallet Apple "ומשלימים את התהליך במהירות ובצורה קלה ופשוטה. 

באתר בנק דיסקונט כניסה לחשבון הפרטי שלי

כניסת לקוחות לניהול חשבון באמצעות חשבון הבנק באפליקציות , נראית לי לפחות , קלה יותר מאשר ניהול חשבון באמצעות המחשב השולחני . האפליקציות קלות יותר לשימוש , נגישות , מאפשרות פרטיות ביחס לסביבה ( לא מאיומי סייבר ) ובעיקר נגישות לבני הגיל השלישי שרובם דילגו על המחשב השולחני ישירות לטלפון החכם הפשוט והקל .  

לאחר הורדת אפליקציה לניהול חשבון באמצעות Discount Bank – Apps on Google Play יש לבצע פעולת הזדהות לחשבון באמצעות israel discount bank login ולאחר מכן ניתן להיכנס לחשבון הבנק לצפות בנתוני החשבון ולבצע פעולות בנקאיות. 

אתר בנק דיסקונט כניסה לחשבון בנק באינטרנט 

יש לבצע את ההנחיות הבאות על מנת להיכנס לחשבון הבנק שלך באתר בנק דיסקונט פרטיים  

  1.  כניסה לאתר הבנק 
  2. הקשה על פקד כניסה לחשבונות פרטיים בבנק דיסקונט 
  3. הקשת נתוני מספר זהות לחשבון בנק דיסקונט וקוד מזהה ששולח הבנק 
  4. לאחר הקשת נתונים תקינה ניתן להיכנס לחשבון בנק דיסקונט שלך 

הטבות ללקוחות הבנק החל משנת 2022 ועד לסיום המבצע לפי הודעת הבנק 

 דיסקונט מכריז על עוד מהלך תחרותי: מתחייב למענה תוך שעה בהתכתבות עם בנקאי באפליקציה מנכ"ל דיסקונט אורי לוין: "צריך להודות, השירות שהציבור מקבל מהבנקים לא מספיק טוב. אנחנו בדיסקונט נחושים לשנות זאת" 
לאחר ביטול ריבית החובה על אובדראפט של עד 2000 שקל והפחתת עמלת הקצאת האשראי  ביותר מ-50% – בנק דיסקונט יוצא בעוד מהלך תחרותי ייחודי ומבטיח לראשונה במערכת הבנקאית מענה מהיר מבנקאי, תוך שעה לכל היותר, דרך שירות "התכתבות עם בנקאי" באפליקציה.

מנכל חדש לבנק דיסקונט 2023

אבי לוי מונה למנכ"ל בנק דיסקונט, הוא יחליף בתפקיד את אורי לוין.  

בין התחומים בהם הבנק יצטרך לטפל על מנת לעמוד בתחרות , כך שהלקוחות ימשיכו לנהל חשבון בבנק דיסקונט , טיפול באתר אינטרנט בנק דיסקונט , יכולות ניהול חשבון באינטרנט ואפקליציית תשלומים במקום חברות כרטיסי האשראי .  

בתחומים שבתוך הבנק אין ספק שלהנהלת הבנק יש עבודה רבה בתחום מערכות מידע  , ייעוץ פנסיוני בנק דיסקונט ומהאבק הבלתי פוסק בתחרות מול הבנקים לאומי והפועלים . 

בנק דיסקונט דוחות כספיים מעודכנים 

 

שירותי הבנקאות בישראל מתאפיינים באפליקציות תשלומים חדשות המאפשרות תשלומים ללא כסף מזומן. בנק דיסקונט עם PayBox בנק הפועלים עם BIT ולאומי עם PAY . לדעתי חידוש מרענן של הבנקים בישראל שהפכו את יכולת התשלום לנגישה ופשוטה . 

אתר הבנקאות של ישראל עוסק במידע על בנקאות צרכנות פיננסית ושירותי איתור כפסים , שירותי עורכי דין לבנקאות ומידענות פיננסית . אם מצאתם טעות בכתבה שלחו לנו פרטים לעמוד צור קשר ואנו נטפל בכך מידית.