בנק לאומי כניסה לחשבון בנקאות דיגיטלית

בנק לאומי כניסה לחשבון בנקאות דיגיטלית 

בנק לאומי שם דגש על הובלה בתחום הדיגיטל באמצעות פיתוח אפליקציות למובייל בנושאי בנקאות ופיתוח אתר אינטרנט נגיש וקל לפתעול שמאפשר ביצוע מרבית מרבית הפעולות הבנקאיות באמצעות אפליקציות וללא צורך בפקיד . לאחרונה השיק בנק לאומי את פפר בנק בנק דיגיטלי לחלוטין המבטיח חוויה בנקאית שונה לגמרי מכל מה שהכרתם. בנקאות שכולה במובייל, ללא עמלות עו"ש. בכתבה זו – בנק לאומי כניסה לחשבון בנקאות דיגיטלית

באינטרנט או באפליקציה בנק לאומי כניסה לחשבון 

עשר השנים האחרונות הן מהפכה של ממש בתחום הבנקאות האישית בישראל ובעולם. מה היה המנוע לשינויים?. התקדמות טכנולוגית ורגולציה, לצד השאיפה התמידית של מוסדות בנקאיים לחסוך בהוצאות. מה שהתחיל בתור אתרי אינטרנט המאפשרים חיבור לחשבון הבנק שלי, המשיך בשנים שאחר כך לשינוי סדרי עולם בבנקאות. 

איך מתחברים לחשבון הבנק שלכם באינטרנט? קישור בסוף העמוד. 

עוד באתר –הטבת ישראכרט יס פלאנט כרטיס שני במתנה לקולנוע

האם מסוכן להתקין אפליקציה של הבנק ? מתוך מאזן הבנק רבעון ראשון 2022 

החיים לצד הקורונה מובילים לעלייה משמעותית בתקיפות סייבר על ארגונים פיננסיים בארץ ובעולם ועל גופי שרשרת האספקה של ארגונים אלו. מאפייני התקיפה מגוונים וביניהם תקיפות כופרה, עלייה בניסיונות פישינג והנדסה  חברתית. החשיפה לסבירות התממשות אירוע סייבר עולה בין היתר כתוצאה משימוש גובר של לקוחות בערוצים דיגיטליים. לאומי נוקט במספר צעדים להפחתת הסיכונים ובכלל זה: יישום בקרות מונעות ומגלות, ביצוע סקרי אבטחת מידע, הגברת הניטור לשם הסרת אתרים מתחזים, הידוק תהליכי ניהול ובקרת הרשאות והעלאת מודעות עובדים להנחיות אבטחת מידע.

בנק לאומי כניסה לחשבון בנקאות דיגיטלית 

בנק לאומי כניסה לחשבון בנקאות דיגיטלית

אשראי בבנק לאומי לישראל תמונת מצב 

בדוח הרבעוני 01/2022 דיווח הבנק על מגמות בתחום האשראי. לצד צמיחה בתיק האשראי – הבנק המשיך למקד את הצמיחה שלו בתיק האשראי במגזר העסקי, המסחרי ובמשכנתאות. במהלך הרבעון הראשון של 2022 גדל תיק האשראי. לעומת זאת, דיווח הבנק, היו הכנסות בגין הפסדי אשראי – ברבעון הראשון של 2022 נרשמה הכנסה בשיעור של כ- 0.04% מהיתרה הממוצעת של האשראי לציבור. אשתקד. ההכנסה ברבעון הראשון מקורה בעיקר בגביה, לצד גידול בהפרשה הקבוצתית, בין היתר, על רקע הגידול בתיק האשראי.

ייעוץ פיננסי אישי ייעוץ משכנתאות הלוואות ומחזור חוב אישי כלכלנים מומחים השאירו פרטים  חוסכים כסף גדול בייעוץ משכנתאות על ידי תכנון פיננסי מתקדם ידע ותוכנת מחשב 

לכניסה לחשבון הבנק שלך בבנק לאומי לחצו כאן 

מספר טלפון שירות לקוחות בנק לאומי  5522* או 03-9545522