מלווה חובה מלווה שלום הגליל

 מלווה חובה מלווה שלום הגליל

מדריך איתור כספים אבודים בישראל. האם המדינה חייבת לכם כסף ? מלווה חובה מלווה שלום הגליל מדריך איתור מלווה חובה מלווה שלום הגליל וקבלת הכסף ממשרד האוצר במהירות – קבלת כספים במהירות ממשרד האוצר. 2024 כל סוגי הכספים האבודים.  בחודש מרץ 2024 קבלו חלק מהזכאים לקבלת אתר בנק ישראל מלווה חובה מכתב ובו הודעה על הפקדת הכסף העומד לזכותם. 

 

 מלווה חובה מלווה שלום הגליל

מלווה חובה מלווה שלום הגליל

כנגד כל מלווה הונפקה תעודה ונשלחה לאזרח באמצעות הדואר . כיום ישנה אפשרות לפדות את המלווה גם ללא תעודת הנייר . 

המלוות הנפוצות ביותר הן : מלווה קליטה ובטחון , מלווה שלום הגליל , מלווה עממי , בטחון וחיסכון , מלווה תוספת יוקר.  לאיתור כספים שאינם מלווה חובה ניתן ליצור קשר עם אתר בנקים באמצעות תיבת הקשר . 

ריביות על  מלווה חובה מלווה שלום הגליל

חלק מהמלוות שהונפקו בעבר צמודות למדד המחירים לצרכן אך בשנת 2012 בוטלה ההצמדה ולכן חשוב לאתר ולפדות את המלוות. בנוסף, המלוות הן אישיות ולא ניתן למכור אותן לצד שלישי כמו מניה או אגרת חוב. את המלווה רשאי לפדות בעל המלווה או יורשיו.

be the bank ביקורות בי דה בנק

אתר בנק ישראל מלווה חובה

שירות בדיקת מלווה מדינה מלווה חובה מלווה שלום הגליל  

שירות פרטי בתשלום בלבד השאירו פרטים באתר

 

איך מקבלים כספים בחזרה ממשרד האוצר  מלווה חובה מלווה שלום הגליל

החוב שנקרא מלווה שלום הגליל הונפק לאחר מלחמת שלום הגליל בשנת 1982 היה המלווה הראשון שהונפק בשקלים ונהנו מהצמדה לאינפלציה המטורפת של תחילת שנות השמונים.

אם אתם מחזיקים במלווה שלום הגליל או חושבים שאתם זכאים להחזר מלווה שלום הגליל פנו אלינו כעת ונלווה עד לקבלת הכסף חזרה מבנק ישראל.למעלה מ 800,000 תעודות מלווה חובה.

מלווה שלום הגליל וכל מלווה אחד  טרם נפדו ! אתר בנקים! יאתר את הזכאות וילווה אתכם עד קבלת הצ'ק.

חשוב לזכור שעצמאים , שכירים וגם חברות שלמו את דמי המלווה ישירות מתוך ההכנסות . תמורת המלווה התקבלה תעודה בדואר על שם המלווה. ניתן ליצור קשר עם אתר בנקים באמצעות תיבת הקשר  לשירות איתור כספים וחשבונות רדומים. השירות בתשלום . 

[si-contact-form form='1']

בנוסף ניתן לאתר כספים בעצמכם באמצעות המסלקה הפנסיונית. לרשות הציבור עומד ללא תשלום איתור כספים חינם באתר הר הכסף החדש, הר הבנקים וכמובן גם הר הביטוח לקבלת אישורים כמו היעדר תביעות וצפייה בתיק הביטוח האישי ברמת מבוטח.  מלווה חובה מלווה שלום הגליל