סנטי מיליונרים העשירים החדשים מעמד חדש של סופר-עשירים

סנטי מיליונרים העשירים החדשים מעמד חדש של סופר-עשירים

כיום חיים בעולם 28,420 סנטי-מיליונרים, יותר מכפול מהמספר לפני 20 שנה, ועלייה של 12% בהשוואה לתקופה זו בשנה שעברה, כך עולה מדו"ח סנטי-מיליונרים לשנת 2023 שפורסם היום על ידי יועצי הגירת העושר וההשקעות Henley & Partners. מה בכתבה?. סנטי מיליונרים העשירים החדשים מעמד חדש של סופר-עשירים.  אבל גם אם אין לכם כסף גדול אל תשכחו מה אמרו חז"ל – מי הוא העשיר?. השמח בחלקו. 

כמה כסף יש למעמד סנטי מיליונרים העשירים החדשים?. 

על מנת להיות אחד מרשימת  centi millionaires נדרשים לכם 100 מיליון דולר בחשבון הבנק, רשימת נכסים ארוכה ולא תזיק גם איזו דירה באזור יוקרתי באחת הערים הגדולות והנחשבות בעולם. אם תצברו את העושר הזה מהר מאד תתחברו לאנשים דומים כמוכם. אז מה קורה בעולם שלנו?. האליטה הגלובלית הצומחת במהירות של מובילים ומטלטלים סופר-עשירים בעלי השפעה רבה שמתהדרים בנכסים הניתנים להשקעה של 100 מיליון דולר או יותר.

עוד באתר 

איפה המיליונרים אוהבים לגור בארצות הברית?. 

בעקבות ניו יורק במקום הראשון מגיע אזור המפרץ עם 692 סנטי-מיליונרים תושבים, ואחריו לוס אנג'לס עם 504 סנטי. הקבוצה הסופר-עשירה הזו צמחה בקצת יותר מ-5% בתפוח הגדול ב-12 החודשים האחרונים, לעומת 11% באזור המפרץ. שיקגו נכנסת גם היא לטופ 10, כשהיא מבטיחה את המקום ה-9 עם 286 סנטי-מיליונרים, אך מדובר בירידה משמעותית של כמעט 16% לעומת אשתקד .

סנטי מיליונרים העשירים החדשים מעמד חדש של סופר-עשירים

סנטי מיליונרים העשירים החדשים מעמד חדש של סופר-עשירים

כבר לא פשוט להיות מיליונר 

ד"ר יורג סטפן, מנכ"ל Henley & Partners, אומר כי רצועת 100 מיליון דולר פלוס מייצגת את ההגדרה הטובה ביותר בעולם של היום של מה זה אומר להיות "סופר עשיר". "לא מזמן, בסוף שנות ה-90, 30 מיליון דולר נחשבו על ידי רוב הבנקים להון הדרוש כדי לעמוד במעמד הזה. עם זאת, מחירי הנכסים עלו משמעותית מאז, מה שהופך את 100 מיליון דולר לסמן החדש".

המתעשרים של המזרח הרחוק ואסיה 

יש ייצוג מרשים מאסיה בדירוג העליון, עם ארבע ערים וטריטוריות אסיאתיות בין 10 הנקודות החמות המובילות בעולם. בסין היבשתית יש שתי ערים בטופ 10: בייג'ינג במקום החמישי עם 365 centi millionaires ושנחאי במקום השישי עם 332. סינגפור עוקבת אחריה במקום השביעי עם 330 סנטי ואילו הונג קונג (SAR סין), במקום השמיני, היא ביתם של 305 centi millionaires פריז ואיל-דה-פראנס נמצאות במקום העשירי, עם 280 סנטי-מיליונרים תושבים.

תחזית הצמיחה לשגשוג בדרום הגלובלי המזרח הרחוק 

מבין 50 הערים המובילות, מרכז המסחר האלקטרוני של האנגג'ואו בסין צפוי לראות את הצמיחה הגבוהה ביותר באוכלוסיית סנטי-מיליונרים בעשור הקרוב עם גידול צפוי של 95%, ואחריו מרכז הטכנולוגיה הבולט, שנזן (88%).

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *