הטבות אמריקן אקספרס אמקס בילוי מסעדות אטרקציות

הטבות אמריקן אקספרס אמקס בילוי מסעדות אטרקציות

אנו נמצאים בראשית ימי הקיץ ועונת הבילויים כבר כאן. הילדים בחופש הגדול 2023, המשפחות מתכננות שלל בילויים ברחבי הארץ וזה עולה לא מעט כסף. איך נחסוך?. הכירו אחלק משלל ההנחות מתוך רשימת הטבות אמריקן אקספרס אמקס בילוי מסעדות אטרקציות. 

מה בכתבה?. מדריך אמקס הטבות  בילוי מסעדות אטרקציות קיץ 2023 איך אפשר לחסוך מאות שקלים בחודש על ישי מימוש american express הטבות איזה הנחות יש תמורת נקודות מומלץ. 

יוצאים לבלות וחוסכים עם הטבות אמריקן אקספרס אמקס 

תוקף ההנחות ומימוש הטבות בכפוף לתנאים המתחדשים באתר כרטיס האשראי. אין לראות בכתבה המלצה לימוש הנחות ושוברים. יוצאים לדרך. מכיוון שמדובר בימים הקיץ והחופש הגדול 2023, לא לשכוח להצטייד במים כאשר יוצאים לבילוי ולא פחות חשוב וודאו שלקחתם את american express שלכם. 

עוד באתר הנחות לספארי קופונים 2023 מבצעים 1+1 בכרטיס אשראי

כרטיס קולנוע 1+1 תמורת 90 נקודות 

הבילוי בבתי הקולנוע הוא מבין הפופולריים ואהובים על הישראלים בכל עונות השנה. לקוחותamerican express זכאים להטבה המעניק כרטיס קולנוע שני במתנה, תמורת נקודות. איזה בתי קולנוע משתתפים במבצע 1+1?  

קולנוע לב  
HOT CINEMA – הטבת 1+1 לכרטיס
מובילנד 

רשת פלאנט, לשעבר יס פלאנט

סינמה סיטי 

כרטיס כניסה 1+1 מרחצאות חמי געש 

מי שאוהב לבלות באתרי נופש וספא בארץ, ישמח בוודאי לדעת שתמורת 290 נקודות, בכפוף לתנאי העסקה, הוא יצטרך לשלם רק על כרטיס כניסה אחד בכניסה אתר האהוב מרחצאות חמי געש. 

כמה נקודות מתוך הצבירה יעלה לנו כרטיס שני חינם לחמי געש? לכלל הלקוחות תמורת 290 נקודות, ללקוחות סנטוריון ופלטינה תמורת 90 נקודות. מה נקבל תמורת הכסף והנקודות?. יום של פינוק לגוף ולנשמה.

אמריקן אקספרס הטבות בונוס סטימצקי דיוטי פרי נתב"ג 

מה נעשה בטיסה לחו"ל?. תוכלו להעביר את הזמן בטיסה עם ספר טוב. כיצד תקבלו קוד הטבה למימוש בחנות סטימצקי דיוטי פרי נמלך התעופה בן גוריון?. במידה ואתם זכאים לקבלת ספר לטיסה ללקוחות סנטוריון ופלטינה בחנות הספרים בטרמינל 3 וטרמינל 1 תמורת הטבת בונוס.. כנסו לאתר, הקישו את הפרטים ושתהיה לכם טיסה נעימה. 

לבירורים אודות הטבת בונוס אמקס

אמריקן אקספרס הטבת טרום טיסה טרקלין דן – יש להתחבר לאתר ההטבות על מנת לבחון האם אתם עומדים בתנאי ההנחות וההטבות. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *