אופק אגודת אשראי קיבלה רישיון לאגודת אשראי מרשות שוק ההון!

אופק אגודת אשראי קיבלה רישיון לאגודת אשראי מרשות שוק ההון!

בשורה לכלכלה הקואופרטיבית במדינת ישראל. בהודעה של רשם האגודות השיתופיות נכתב : הישג לאגודת האשראי אופק ובשורה לכלכלה במדינת ישראל. המשמעות  אופק אגודת אשראי קיבלה רישיון לאגודת אשראי מרשות שוק ההון! את המידע המלא תוכלו לקבל באתר האגודה. מידע אודות החשבון שלכם תוכלו למצוא באמצעות אופק אגודת אשראי כניסה לחשבון הפניה בסוף הכתבה. 

שירותי אגודת אופק הלוואות, ביטוח, כרטיסי אשראי ו P2P

  • כמה אנשים חברים באגודה?.נכון ל 02/2023 מספר החברים והחברות עומד על 13,657 שהצטרפו לאגודת האשראי אופק!
  • 4% ריבית קבועה עד 50,000 ש"ח לשנה, לאחר בדיקת יכולת החזר. לא כולל דמי תפעול והקמה חד-פעמיים.
  • פלטפורמת P2P  ואפשרות להשקעה בהלוואות עמיתים. עם צפי 4-5% תשואה לשנה על פי נתוני העבר. ללא תקופת מינימום, ללא קנסות יציאה, עם שליטה במידת הסיכון.
  • באמצעות אופק אגודת אשראי ניתן לרכוש ביטוח בריאות המיועד לסייע במימון טיפולים רפואיים אשר אינם מכוסים על ידי ביטוח הבריאות הממלכתי. 
  • כרטיס אשראי לחברי אופק ולבני משפחותיהם מאפשר ליהנות מהטבות מסובסדות החוסכות כסף באלפי בתי עסק ברחבי הארץ:

לפי אתר אופק 31/03/2021 בעתיד תציע האגודה שירותים פיננסיים נוספים כגון: 

קופת חיסכון ופקדונות שקליים, כרטיס אשראי כרטיסי חיוב ( דביט) ללא עמלות מיותרות, אפשרות לניהול חשבון עובר ושב ומשכנתאות על בסיס תפעולי הכולל פעילות דיגיטלית מלאה. 

רישיון אשראי לאגודת אשראי אופק 

בהודעת משרד הכלכלה נמסר כי לאחר מאמץ ארוך שנים קיבלה אגודת האשראי אופק מרשות שוק ההון רישיון לאגודת אשראי, המקנה לה את הזכות לתת שירותי פיקדון ואשראי. באופק הלקוחות הם גם הבעלים, בהתאם לעקרונות הקואופרטיביים. לפי תקנון האגודה, אופק מתמקדת ברווחה של לקוחותיה, משקי בית ועסקים קטנים ובינוניים, ושואפת לתת להם מוצרים פיננסיים מתאימים לצרכיהם, תוך שקיפות והוגנות, לצד כלים לניהול פיננסי, ובמקביל לעודד מיזמים שיתופיים נוספים.

מודעות גוגל 

 

מה ההבדל בין בנק לאגודת אשראי? צפו בווידאו הסברים בשפה שכולם מבינים 

 

גם הבנק הדיגיטלי כבר כאן 

בהזדמנות זו נזכיר, כי לפני מספר שנים הכריז משרד האוצר על החזרת אגודות האשראי לנוף הפיננסי של מדינת ישראל. במקביל החל לפעול בישראל הבנק הדיגיטלי הראשון. הבנק נמצא בבעלות פרופ' אמנון שעשוע שחתום על האקזיט הגדול ביותר בהיי-טק הישראלי לאחר שמכר את מובילאיי לאינטל בתמורה לסכום של כ-15 מיליארד דולרים.

אופק מתכננת להתבסס על שירותים אינטרנטיים. הרישיון למתן שירותי פיקדון ואשראי, שניתן השבוע מכוח חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016, ניתן, בשלב זה, לשנתיים, במהלכן תפעל אופק לביסוס מערכות המחשוב ולהגדלת ההון, לצורך קבלת רישיון קבוע.

רשמת האגודות השיתופיות, עו"ד שלומית שיחור-רייכמן, מברכת על מתן הרישיון לאופק, וסבורה כי מדובר באבן דרך לקידום כלכלה חברתית.

מקורות: משרד הכלכלה, אתר אופק, אתר הבנק הדיגיטלי 

מכאן תוכלו לפנות לאתר אופק אגודת אשראי כניסה לחשבון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *