איזה בנק זה פפר שאלות ותשובות

איזה בנק זה פפר שאלות ותשובות

בישראל יהיה בנק דיגיטלי אמתי ועצמאי בעוד כשנה. לפי ההערכות הבנק שקבל את מספר בנק 19 יתחיל לפעול במחצית השנייה של 2021. אבל בפועל יש כבר את בנק פפר של בנק לאומי . בכתבה זו איזה בנק זה פפר שאלות ותשובות באתר הבנקאות הישראלי

כן פפר לא פפר מה שבטוח לאומי

בנק פפר הוא סניף של בנק לאומי. הוא פעול כסניף דיגיטלי. לפי אתר הבנק " Pepper הוא סניף דיגיטלי של בנק לאומי" בפועל יש לו מיצוב שיווקי של בנק דיגיטלי הם גישה שונה ואחרת לבנקאות וניהול חשבון עובר ושב.

עוד באתר הבנקאות – מה עדיף פפר ביט או פייבוקס ?  

עמלות פפר זה באמת חינם ? אז איזה בנק זה פפר ?

לי גישה חשדנית לפרסומי חינם. ככה ישראלי. אבל עיון בתעריף בנק פפר מעלה שלמעט ביטול צ'ק בעלות 17 שח על יתר העמלות כמו זיכוי חשבון באמצעות מסלקה , חיוב בכרטיס אשראי , הפקדת מזומן או משיכת מזומן בכספומט וגם העברת כסף לחשבון אחר הם ללא תשלום וכורכים באפס שח עמלה.

איזה בנק זה פפר שאלות ותשובות

איזה בנק זה פפר שאלות ותשובות

הבנק היחיד בלי יום חופש 

בפירוט הסניפים של בנק ישראל מצוין שלבנק אין יום בו הוא שובת מפעילות. שוב הדיגיטל.  אגב לסניף אין מספר פקס. מסימני הקדמה .

10 בנק לאומי לישראל בע"מ
601 מספר סניף פפר
כתובת פפר אחד העם 9 ,תל אביב -יפו, 6525101
פפר טלפון : 03-9545522
איקון תאריכי פתיחה תאריך פתיחה 08.05.2016

בנק דיגיטלי, אפליקציות תשלומים וארנקים דיגיטליים העתיד של הבנקאות 

השנה האחרונה הייתה עמוסה בחידושים בשוק הבנקאות העולמי והישראלי. התחרות הגדולה היא כבר לא על עמלות או ריבית אפסית וקצת על פיקדונות. המשחק הגדול הוא על יישומים דיגיטליים. אותם יישומים שעושים את החיים ליותר קלים, מאפשרים לבצע העברת כספים בין אנשי קשר ותשלומים בבתי עסק. 

זו השנה שהכינה את הצרכן הישראלי לקראת שנת 2022 בבנקאות המקומית. כולנו כבר מכירים ומשלמים עם גוגל פיי או אפל פיי וכמובן עם אפליקציית ביט, שלפי ההערכות שולטת בכ-70% מהשוק. לצד אלו, פועל היישום של בנק דיסקונט פייבוקס המשמש כארנק דיגיטלי לכל דבר ועניין. 

עדכון אפליקציית PAY 2022

אפליקציית Pay של בנק לאומי תפסיק לפעול בקרוב. לקוחות היישום קבלו הודעה: “שלום, לעדכונך כי בתאריך 10.4.22 יסתיים שירות תשלום וקבלת כספים באפליקציית התשלומים PAY. נזכיר כי העברת כספים ניתנת לביצוע בחשבון ה-PEPPER שלך, לצד כלל השירותים העומדים לרשותך”.