כמה עולה לעשות ליסינג פרטי מדריך

כמה עולה לעשות ליסינג פרטי מדריך

גולשים רבים משתפים אותנו בהתלבטות כיצד לממן רכישת רכב חדש או רכב יד שנייה. מהי האפשרות המשתלמת ביותר עבורם , לפי תנאי התשלום הנוחים להם ביותר באופן אישי. הכנו עבורכם מדריך בנושא כמה עולה לעשות ליסינג פרטי מדריך ! בסוף העמוד ניתן לשלוח פניות לקבלת תשובה בנושא מימון לרכב .

כמה עולה לעשות ליסינג פרטי מדריך

כמה עולה לעשות ליסינג פרטי מדריך

מה זה בעצם ליסינג פרטי וכמנה זה באמת עולה 

ליסינג היא צורת מימון לרכב. לא משנה אם מדובר ברכב יד שנייה או רכב חדש מחברה. למעשה חברת הליסינג באמצעות הבנקים נותנות לרכוש מימון לקניית הרכב. תמורת המימון הם גובים ריבית על התשלום. תשלומי הריבית והתמורה עבור המימון יכולה להיות בפריסת התשלומים או באמצעות תשלום חד פעמי בסוף התהליך או בסופו או שניהם גם יחד.

יתרונות מרכזים לליסינג 

תשלומים חודשיים נמוכים יותר מאשר רכב שאנו רוכשים בהלוואה בנקאית או חוץ בנקאית
פחות הוצאות תיקון בחלק מהסכמי הליסינג התיקונים והטיפול הוא על חשבון חברת הליסינג
רכב חדש מהניילון כמו שישראלים אוהבים בתדירות גבוהה יותר והנאה מחידושים ואבזור מתקדם בתדירות גבוהה יותר

למה כדאי לרכוש רכב חדש במימון עצמי  

משלמים פחות לטווח הארוך - חוסכים ריביות אם הכסף מגיע ממקורות עצמיים . יש לך בעלות מלאה על הרכב החדש . אתה אדון לעצמך בלי טובות מאף אחד.
יש אפשרות למכור אותו - כאשר הרכב הוא שלך ללא שעבוד רכב לבנק או לחברת הליסינג אתה יכול למכור אותו בכל עת ללא בעיה ויש לך נכס סחיר
ללא הגבלת קילומטראז  - בחלק מהסכמי הליסינג , כמקור תשלום נוסף או מהשאיפה לשמר את הרכב ישנו סעיף הגבלת קילומטרים. לא כולם אוהבים את זה.

לשכור רכב מהחברה או לקנות מחשבון כדאיות 

התשובה לשאלה הזו היא מאד תלויה במצבכם הכספי , בשיקולי מס הכנסה במידה ומדובר בעסק או חברה בעמ. כאשר מדובר באדם פרטי שרוכש רכב חדש , יש לבחון היטב את האופציות העומדות לרשותו. החל מיכולתו לעמוד בתשלומים לאורך זמן  , כמה כסף מזומן יש לו בעת רכישת הרכב ומה היחס שלו לשלם ריביות לאורך זמן . על מנת לענות על השאלה הזו פתחנו עבורכם מחשבון ליסינג לאתר עם פירוט עלויות מלא. בנוסף ניתן לקבל באתר ייעוץ אישי לבניית מימון לרכב.  

שאלות ותשובות בנושא מימון לרכב 

שאלות ותשובות בנושא מימון לרכב 

ניתן לקבל שירות ייעוץ לבדיקת כדאיות מימון לרכב ועסקאות ליסינג פרטי לרכישת רכב באמצעות כלכלן של האתר . עלות השירות הכולל חישוב מפורט ביחס לתנאי ההלוואה שלכם . חישוב אובייקטיבי עם פירוט עלויות. עלות השירות 49 שח כולל מעמ .  ענו על השאלות והשלימו את הפרטים ותוכלו לקבל חישוב אישי לפני רכישת רכב מחברת ליסינג

כאן יש לפרט את מהות הפניה וכיצד נוכל לסייע לך

האם כדאי לקנות רכב מליסינג חישוב כדאיות רכישת רכב אפס קילומטר מחברת ליסינג מה יותר משתלם . חישוב  מפורט של עלות רכבים כולל אחוז הריבית בפועל השוואת מסלולי מימון לרכב . כלכלן מומחה עם תואר שני במימון ייעות אישי בעת רכישת רכב באמצעות מימון בנקאי או חוץ בנקאי . השירות כרוך בתשלום .