איך לבחור יועץ משכנתאות וחוסכים כסף

איך לבחור יועץ משכנתאות וחוסכים כסף

תחום המשכנתאות נעשה מורכב ככל ששוק ההון נעשה משוכלל ומורכב. בישראל ניתן לקבל משכנתא ממספר גופים המובילים את השוק בכפוף לאישור עקרוני . בכתבה זו נתמקד איך לבחור יועץ משכנתאות וחוסכים כסף ומה חשוב לדעת לפני שפונים לייעוץ משכנתאות 

איך לבחור יועץ משכנתאות וחוסכים כסף

איך לבחור יועץ משכנתאות וחוסכים כסף כל הזכויות שמורות לאתר בנקים ©

מה חשוב לדעת לפני בחירת יועץ למשכנתאות

כאשר יהיה לכם מידע מלא על 3 הסעיפים הבאים תוכלו לבחור את יועץ המשכנתאות שלכם . נקווה שתחברו ביועצי האתר וגם אן לא נאחל לכם בהצלחה בתהליך חתימה על החוזה ורכישת הדירה ! מזל טוב  ! 

מה אתה הולך לקבל מיועץ המשכנתא שלך ?

חשוב מאד להבין את מערכת היחסים בינך לבין היועץ ובעיקר היכן מתחילה ומסתיימת האחריות המקצועית שלו .

כלקוחות אתם חייבים לבדוק ולהבין כוללת במערכת היחסים שלך. האם מערכת היחסים שלכם תורכב מתכנית חד פעמית, ניהול משכנתא שוטף, בדיקות תקופתיות של ההלוואה ביחס למצבכם הכלכלי והכי חשוב האם תהליך הייעות כולל תכנון פיננסי מקצועי ומוסמך ?

איך אתה הולך לעבוד יחד לקבלת משכנתא טובה יותר עבורך ? איך לבחור יועץ משכנתאות

בפגישה הראשונה עם היועץ צריך לקבוע את אופן הפעולה המשותף. חשוב לזכור שזהו משולש שווה שוקיים . היועץ , רוכשי הדירה והבנק למשכנתאות . חשוב לקבוע את אופן הפגישה ועדכונים , מתי ואיך נגשים לבנקים ועד איזה שלב מעורב היועץ בבחירת המסלולים .  

על בעצם משלמים בתהליך ייעוץ משכנתא נכונה ומותאמת אישית 

כלקוח חשוב לנו להבין את התמורה בעבור עבודת הייעוץ . בשוק יש יועצים שגובים לפי שעה ולפי היקף החיסכון על אף שלעיתים קשה לאמוד אותו . 

חשוב לקבוע מחיר ידוע ומוסכם על שני הצדדים ! 

יש לקבוע תנאי תשלום ידועים , מתי משלמים וכמה בכל אבן דרך

ישנם פלוסים ומינוסים לכל המסלול תשלום  אך עליכם להבין כיצד ומה תשלמו ואיך זה יכול להשפיע על השירות שתקבלו.

כמה עולה ייעוץ משכנתאות אתר הבנקאות של ישראל ?

על מנת להתאים את תהליך הייעוץ לצרכן הישראלי יצרנו 2 מסלולי ייעוץ המשלימים אחד את השני . 

ייעוץ משכנתא מסלול מקוצר – פגישת ייעוץ ראשונה כולל הגשת בקשות לקבלת אישור ראשוני ועקרוני מהבנקים כרוכה בעלות של 299 ש"ח כולל מעמ . היא כוללת תכנון פיננסי ראשוני , בדיקת מקורות והחלטה על סוג המשכנתא אורך תקופת ההחזר המומלצת והאפשרית עבורכם. פגישה זו אורכת כשעתיים וחצי.

ייעוץ משכנתא מלא עד קבלת ההלוואה לדיור – במידה ותרצו להמשיך לייעוץ מלא עלות הייעוץ הנה 1999שי כולל מעמ פחות התשלום הראשון.