כניסה לחשבון בנק דיסקונט

כניסה לחשבון בנק דיסקונט אתר הבנק אפליקציה לניהול חשבון 

בנק דיסקונט לישראל מנכ"ל אורי לוין החליף את לילך אשר טופילסקי. כתובת האתר לניהול חשבון בנק באתר בנק דיסקונט הקישור הישיר בסוף עמוד זה. כל הפרטים אודות כניסה לחשבון בנק דיסקונט אתר הבנק אפליקציה לניהול חשבון. אתם גולשים באתר הבנקאות הישראלי. 

https://www.discountbank.co.il/DB/private

עדכונים שוטפים כניסה לחשבון באתר בנק דיסקונט 

הטבות ללקוחות הבנק – בשנת 2023 עדכן הבנק את לקוחותיו בדבר ביטול הטבת חניה חינם בתל אביב למחזיקי מפתח דיסקונט. ההטבה תבוטל החל מחודש יוני הקרוב. נוסח ההודעה באתר הבנק  "לתשומת ליבך, בתאריך 30.6.2023 תסתיים הטבת חניה חינם למחזיקי מפתח דיסקונט בחניוני סנטרל פארק. בקרוב נעדכן לגבי ההטבות החדשות שאנחנו מכינים עבורך".

בחודש אפריל 2023, הודיע הבנק על עזיבת המנכ"ל אורי לוין לאחר תשע שנים בבנק.

מה הייתה עלות שכרו של מנכ"ל דיסקונט היוצא?. עלות של כ־35 מיליון שקל.

מי יחליף את מנכ"ל דיסקונט?. המועמד אבי לוי, שעובד בדיסקונט מאז 2011

טיפים לניהול חשבון בנק לחיסכון בכסף חיסכון בעמלות 

חיסכון בעמלות  – פנו לבנק , הגיעו לסניף ובקשו מהפקיד התאמה של מסלול עמלות מתאים לאופי הפעילות של החשבון האישי שלכם . פעולה זו יכולה לחסוך לכם מאת שקלים בשנה !

ריבית על המינוס  – בדקו את שיעור הריבית שאתם משלמים על המינוס. לקוחות טובים יכולים לקבל שיעורי ריבית נמוכים על המינוס. פשוט ניגשים לבנק ומבקשים הנחה על הריבית של המינוס.  יועץ מקצועי לנושאי חשבון בנק יוודא שהנחה שקבלתם אפקטיבית לאופי החשבון שלכם

הפניה לאתר בנק דיסקונט כניסה לחשבון בנק דיסקונט

https://www.discountbank.co.il/DB/private

ייעוץ פיננסי אישי על ידי מומחים לבנקאות כלכלת המשפחה השאירו פרטים לייעוץ פיננסי מקצועי פרטי

תודה על הפניה לאתר בנקים ! אתר בנקים נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים באתר כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם עד סוף יום העסקים.

עמוד זה מוצג באתר בנקים ! כניסה לחשבון בנק דיסקונט כניסה לאתר אינטרנט ניהול חשבון בבנק דיסקונט מדריך אישי לחיסכון בהוצאות בנק וקבלת מסלול עמלות וריבית נמוכה ללקוחות כל הבנקים בישראל