אפליקציית pay יוצאת מהמשחק ביט ו-PayBox יתחזקו ?

אפליקציית pay יוצאת מהמשחק ביט ו-PayBox יתחזקו ?

לא בכל יום מתבשרים לקוחות בנק גדול בישראל ששירות תשלומים מופסק. הודעה שקבלו לקוחות היישום של לאומי אומרת הכל. השירות יימשך במסגרת אפליקציית בנק לאומי. סיקור מיוחד. אפליקציית pay יוצאת מהמשחק ביט ו-PayBox יתחזקו ?.

אפליקציית pay

אפליקציית pay

שוק אפליקציות התשלומים רותח אז למה אפליקציית pay יוצאת מהמשחק ? 

להלן נוסח ההודעה שקבלו לקוחות היישום – “שלום, לעדכונך כי בתאריך 10.4.22 יסתיים שירות תשלום וקבלת כספים באפליקציית התשלומים PAY. נזכיר כי העברת כספים ניתנת לביצוע בחשבון ה-PEPPER שלך, לצד כלל השירותים העומדים לרשותך”. לצד זה נזכיר כי כיום שוק אפליקציות התשלומים בישראל פועל בבחינת משק סגור ולא ניתן לבצע העברות בין השירותים והארנקים הדיגיטליים השונים. 

אולי יעניין אתכם גם – חישוב ריבית דה ריבית באקסל או מחשבון חינם 

הנחת העבודה הרווחת בשוק הבנקאות המקומי נודעת לעלויות התפעול ונתח השוק. על פי אותן הערכות, פיי לא הצליחה לכבוש נתח שוק משמעותי. הפעלת היישומים הדיגיטליים כרוכה בעלות אדירה של פיתוח המערכת, תחזוקה ומרדף אחר המתחרים והרגולציה בהטמעת פיתוחים חדשים. האם היישום יפסיק לפעול לחלוטין ? לא. לפי ההועדה השירות של PAY ימשיל לפעול במסגרת אפליקציית הבנק. 

איזה בנק זה פפר ?  

לאומי היה הבנק הראשון שהביא לתודעת הציבור את הבנקאות הדיגיטלית בישראל. לפני מספר הושק פפר. בנק דיגיטלי ללא סניפים. למעשה מדובר בסניף של בנק לאומי הפועל ללא סניף פיזי ופונה בעיקר לקהל יעד צעיר. אולם לפי החלטת הבנק נראה שבכל הקשור לכיבוש נתח שוק משמעותי בתחום הארנקים הדיגיטליים הבנק לא הצליח לנגוס בנתח השוק של BIT העומד על כ-80%. למעשה השירות ללקוחות מתבצע על ידי בנק לאומי סניף 601 בנק 10. 

עוד באתר – איזה סניפי בנק נסגרו בשנה האחרונה

אז למה ביט כל כך מצליח ? 

שלוש תכונות חשובות מאפיינות את bit דל הבנק הפועלים. אותן תכונות שגורמות גם לצרכנים שמרנים שכמותי, להתקין את האפליקציה לצד google pay המעולה ולשלם בקלות בבתי עסק או להעביר כסף לחברים. 

אפשרות להעביר כסף בפועלה המזכירה העברת הודעת טקסט 
יישום פתוח לכולם – כל מה שצירך הוא טלפון נייד וכרטיס אשראי 
אתם בבנק לאומי ? אין בעיה תוכלו לבצע העברת כספים בביט ללקוח בבנק דיסקונט בלי לדעת בכלל באיזה בנק הוא. מרבית השימושים כרוכים בתשלום 'נסבל' מבחינת הלקוח. התקנת האפליקציה ללא תשלום