פתיחת חשבון בנק ללא עמלות באיזה בנק

פתיחת חשבון בנק ללא עמלות באיזה בנק

גולשים רבים שולחים לנו שאלה סביב נושא פתיחת חשבון בנק ללא עמלות באיזה בנק . בכתבה זו נתמקד בבנקים המציעים חשבון עובר ושב ללא עמלות ונכיר את מסלולי העמלות המוזלים שהגדיר בנק ישראל 

בנק Pepper חשבון בנק בלי עמלות עו"ש בכלל‏

הבנק האינטרנטי של בנק לאומי היה הראשון לצאת בסלוגן המחייב חשבון בנק בלי עמלות עובר ושב. הבנק שפועל באמצעות פלטפורמת אינטרנט בצורה היקפית וללא פקידים יועד בעיקר לצעירים שאמצו את החיים באמצעות אפליקציות ומיועד בעיקר לחשבון בנק פרטי. 

פתיחת חשבון בנק ללא עמלות באיזה בנק

פתיחת חשבון בנק ללא עמלות באיזה בנק צילום מסך אתר הבנק 08/2018

פפר בנק ללא עמלות עובר ושב 

אתר פפר מבטיח למצטרפים הבטחה שלא יגבו מהם עמלות עובר ושב . בלשון האתר "אין עמלות עו"ש ב- Pepper אין עמלות עו"ש לא עכשיו ולא אף פעם " . הבנק כולו במובייל אבל לרשות הלקוחות גם שירות לקוחות עם בנקאים אמיתיים אתם ניתן ליצור קשר באמצעות בצ'אט או בטלפון גם בשעות הלילה. השירות האנושי אינו זמין בשבת. 

רוצה לנהל חשבון בנק באפס עמלות מבלי להגיע לסניף? חשבון ללא עמלות בבנק הפועלים 

בנק הפועלים לא נשאר מאחור בתחום ניהול חשבון בנק ללא עמלות עובר ושב. תחת הכותרת רוצה לנהל חשבון בנק באפס עמלות מבלי להגיע לסניף? הוא מציע לגולשים חשבון בנק ב-poalim Be online הבנק מאפשר לנהל חשבון אינטרנטי בו ניתן לבצע "פעילות פיננסית בסיסית (ללא שוק ההון) בסלולר ובאינטרנט, מבלי להגיע לסניף וללא עמלות עו"ש הקיימות בחשבון רגיל ". גם בבנק הפועלים ניתן לבצע התייעצות עם בנקאי אמצעות ערוץ המייל אך לא צויין שירות צאט או טלפון אך שינה תמיכה טכנית באמצעות מוקד טלפוני ייעודי.

חשבון ללא עמלות בבנק הפועלים 

                             חשבון ללא עמלות בבנק הפועלים צילום מסל אתר בנק הפועלים 13/08/2018

חשבון הפוך בנק אגוד ללא עמלות עוש וריבית על יתרת הזכות 

רשות ההגבלים העסקים אמנם פסלה את מיזוג בנק אגוד עם בנק מזרחי אך הבנק עדיין מציע מסלולי עמלות ובנוסף ריביות על יתרת הזכות , למי שיש . בהתעלם מאותיות קטנות מציע בנק אגוד ( אתר אגוד 13/08/2018 )" 3% ריבית שנתית על הפלוס – הטבה התקפה למשך 3 שנים, עד גובה משכורת , 0% ריבית על המינוס – הטבה התקפה למשך 3 שנים, עד גובה משכורת  ,חשבון ללא עמלות עו"ש – הטבה הכוללת פטור ללא עמלת פקיד ועמלת ערוץ ישיר, הניתנת באמצעות מנגנון זיכוי . הבנק אף מציע הצעה נדיבה ללקוחות קיימים ומזמין אותם להצטרף לחשבון בנק הפוך ללא עמלות עובר ושב

האם עמלות עובר ושוב הם הנתון החשוב ביותר בבחירת בנק לחשבון עובר ושב ?  

תלוי את מי שואלים ולאיזו מטרה אנו פותחים את חשבון הבנק. כיום ישנם מסלולי עמלות של כ 7-10 שקלים לחודש הכוללות מספר מתקבל על הדעת של פעולות בערוץ הישיר לצד פעולות מול פקיד. לחשבון בנק אישי וקטן מדובר לרוב במסלול עמלות שניתן לחיות אתו.

אבל האם עמלות עובר ושוב הן חשות הכל ?  האם הלקוח לא אמור לחפש את הכסף הגדול בכלויות חשבון הבנק שלו – למשל ריבית על יתר החובה , הריבית על המינוס ?  נראה שהפופולאריות הציבורית של עלות עמלות הבנקים עולה על הצורך בניתוח חשובנות בנק לעומק והתעסקות עם עלויות מימון והלוואות בנקאיות משתלמות .

 

היכן כדאי לחסוך כסף ?   כתבה מיוחדת של אתר הבנקאות הישראלי

כתבה מיוחדת היכן כדאי לחסוך כסף ! השוואה אובייקטיבית בין בנקים לפוליסות חיסכון בחברות ביטוח . בכתבה תוכלו למצוא מדריך אישי היכן לחסוך את הכסף לפי שאלון פיננסי אישי לכתבה לחצו על התמונה

איפה כדאי לחסוך כסף מדריך לחיסכון 2018

איפה כדאי לחסוך כסף מדריך לחיסכון 2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *