אישור ניכוי מס במקור וניהול ספרים לשנת 2019

אישור ניכוי מס במקור וניהול ספרים לשנת 2019

על מנת לשמור על רצף עסקים ומאזן תשלומים מהיר במשק מאפשרת רשות המיסים לבצע הדפסת אישור ניכוי מס במקור וניהול ספרים לשנת 2019. את ההדפסה ניתן לבצע ישירות מאתר מס הכנסה , רק עבור עסקים שהפיקו אותם מראש וקיימים במאגר מס הכנסה. 

סוף שנת המס 2019 כבר כאן ובעלי עסקים מתחילים לסגור שנה ולהיערך לקראת דוחות שנת המס. אחד המוטיבים המרכזיים בהיערכות נכונה היא הדפסת אישורי מס ובדיקת שיעורי ניכוי מס במקור. 

אישור ניכוי מס במקור וניהול ספרים לשנת 2019

הדפסה מאתר מס הכנסה – אישור ניכוי מס במקור וניהול ספרים לשנת המס הנוכחית. במטרה להקל על הפעילות הכלכלית במשק , לשפר את מאזן התשלומים של בתי העסק ולהתאים את פעילות מס הכנסה לעולם האינטרנט , מאפשר מס הכנסה להדפיס בלחיצת כפתור אישור ניכוי מס במקור וניהול ספרים לשנת 2019. 

אישור ניכוי מס במקור וניהול ספרים

אישור ניכוי מס במקור וניהול ספרים

להדפסת אישור ניכוי מס במקור וניהול ספרים לשנת 2019 לחץ כאן

אישור ניכוי מס במקור מציין את אחוז מס ההכנסה שיש לנקות מהתשלום לספק. את הכספים מעביר הלקוח למס הכנסה את כספי המס שירדו במקור מהתשלום לספק.

אישור ניהול ספרים מעיד כי הספק מנהל את ספרי החשבונות על פי תקנות מס הכנסה. הדפסת האישורים מתבצעת היישר מאתר מס הכנסה . 

דוגמאות לניכוי מס במקור

סה"כ תשלום לספק = 10000 שקל 

שיעור ניכוי מס במקור = 7% 

סה"כ ניכוי במקור והעברה למס הכנסה = 700 שקלים 

תודה על הפניה לאתר בנקים ! אתר בנקים נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים באתר כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם עד סוף יום העסקים.

אישור ניכוי מס במקור מופק באמצעות אתר רשות המיסים באמצעות מספר חפ או מספר תאגיד או מספר חברה בעמ. לאחר שמקישים את הנתונים באתר מס הכנסה יש להקיש כתובת דואר אלקטרוני ואת האישורים מגיעים בקובץ pdf  היישר לתיבת הדואר שצוינה. 

למעשה כל אדם בישראל יכול להפיק את האישורים אם יש בידו את מספר חפ של החברה.