אתר NRG קובע : מליארדי שקלים אבודים ממתינים בבנקים בישראל

ברוכים הבאים לאתר הבנקאות של ישראל ! האתר נמצא בבעלות פרטית וכולל תכנים בנושא בנקאות ופיננסים . התכנים נכתבים על ידי אנשי מקצוע ובצורה אובייקטיבית לגמרי . השירותים באתר כרוכים בתשלום . מצאתם טעות כתבו לנו באמצעות עמוד צור קשר . גלישה נעימה

מודעות גוגל

העיתונות המקצועית מעריכה שלמעלה מ 3 מיליארד שקלים מנוהלים בחשבונות רדומים בבנקים בישראל. הכספים שייכים לחוסכים ולבעלי חשבונות , שחלקם נפטרו ויורשיהם זכאים לכספים. הבנקים לא יוצאים מגדרם לתקן את המצב המעוות והלקוחות האבודים ממשיכים לחפש את כספם . 

בדומה לכספים האבודים בחברות הביטוח וקרנות הפנסיה  המקצועית מעריכה שלמעלה מ 3 מיליארד שקלים מנוהלים בחשבונות רדומים בבנקים בישראל. הכספים שייכים לחוסכים ולבעלי חשבונות שפשוט שייכו מקיומם או שהוריהם לא הותירו תיעוד מדוייק היכן הכספים .  

בעבר החיסכון האישי היה מאוד מפותח. אנשים היו נוהגים לפתוח תכניות חיסכון בבנק ואף מספר תוכניות חיסכון לכל משפחה , חשבון דולרי לחיסכון צמוד דולר וכיוצא באלה . ברבות השנים החוסכים שכחו מהחיסכון פשוט כי לא תמיד הבינו על מה בדיוק החתימו אותם הפקידים בבנק. זה מכבר הודיע בנק ישראל על גיבוש סדרת צעדים שאולי יכריחו את הבנקים להחזיר את הפיקדונות לציבור. נחיה וניראה , אם לפשוט לפי הצעדים שנוקט המפקח על הביטוח הריי שהחשבונות ימשיכו לישון בשקט בבנקים. 

  • לשירות מקצועי ואישי חייגו עכשיו  052-8363632 
  • איתור כספים בכל הבנקים והמוסדות הפיננסיים בישראל 
  • איתור חשבונות בנק , חסכונות  , ירושות , קרנות 
תודה על הפניה לאתר בנקים ! אתר בנקים נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים באתר כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם עד סוף יום העסקים.

מודעות גוגל

בנקים אתר הבנקאות הישראלי שירותים פיננסיים מתקדמים

איתור כספים אבודים בבנקים חברות ביטוח ירושות של הורים מניות ועוד ! ייעוץ כלכלי למשקי בית ייעוץ משכנתאות מתקדם באמצעות תכנון פיננסי מחזור משכנתאות ביצוע ניתוח כלכלי בדיקת סיכונים ורווחיות כלכלית חישובי ריבית למוסדות לבוררות , חישובי פוליסות ביטוח חיים
שירותי מידענות באינטרנט בנושאים כלכליים בארץ ובעולם

חדש באתר מדריך אובייקטיבי עם דוגמאות חישוב בנושא השוואה בין ליסינג לבין רכישת רכב פרטי 

מודעות גוגל