אתר NRG קובע : מליארדי שקלים אבודים ממתינים בבנקים בישראל

העיתונות המקצועית מעריכה שלמעלה מ 3 מיליארד שקלים מנוהלים בחשבונות רדומים בבנקים בישראל. הכספים שייכים לחוסכים ולבעלי חשבונות , שחלקם נפטרו ויורשיהם זכאים לכספים. הבנקים לא יוצאים מגדרם לתקן את המצב המעוות והלקוחות האבודים ממשיכים לחפש את כספם . 

בדומה לכספים האבודים בחברות הביטוח וקרנות הפנסיה  המקצועית מעריכה שלמעלה מ 3 מיליארד שקלים מנוהלים בחשבונות רדומים בבנקים בישראל. הכספים שייכים לחוסכים ולבעלי חשבונות שפשוט שייכו מקיומם או שהוריהם לא הותירו תיעוד מדוייק היכן הכספים .  

בעבר החיסכון האישי היה מאוד מפותח. אנשים היו נוהגים לפתוח תכניות חיסכון בבנק ואף מספר תוכניות חיסכון לכל משפחה , חשבון דולרי לחיסכון צמוד דולר וכיוצא באלה . ברבות השנים החוסכים שכחו מהחיסכון פשוט כי לא תמיד הבינו על מה בדיוק החתימו אותם הפקידים בבנק. זה מכבר הודיע בנק ישראל על גיבוש סדרת צעדים שאולי יכריחו את הבנקים להחזיר את הפיקדונות לציבור. נחיה וניראה , אם לפשוט לפי הצעדים שנוקט המפקח על הביטוח הריי שהחשבונות ימשיכו לישון בשקט בבנקים. 

  • לשירות מקצועי ואישי חייגו עכשיו  052-8363632 
  • איתור כספים בכל הבנקים והמוסדות הפיננסיים בישראל 
  • איתור חשבונות בנק , חסכונות  , ירושות , קרנות 
תודה על הפניה לאתר בנקים ! אתר בנקים נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים באתר כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם עד סוף יום העסקים.
200 OK

OK

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@bankim.mypens.co.il and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.