חשבונות רדומים


איתור חשבונות רדומים

בדיקת חשבון בנק 

בכל הבנקים במדינת ישראל

בנק ישראל אחראי על פעילות הבנקים בישראל ובין היתר מתבטאת אוזלת ידו ביכולתו להשית על הבנקים תקנות שיניעו את הבנק לחפש אחר בעל החשבונות הרדומים. במקום חשבונות רדומים המציאו בבנק ישראל את הביטוי חשבונות ללא תנועה והתקינו סדרת כללים לשמירה על ערך הכספים . לא יותר מזה. את חשבונות הבנק של ההורים שלנו שכחו במועצת חכמי הכלכלה של בנק ישראל . 

איתור חשבון רדום ובדיקת חשבון בנק

איתור חשבון רדום ובדיקת חשבון בנק

שירות פרטי VIP – איתור חשבון רדום בכל הבנקים בישראל 

 

הוראות החוק קובעות את התנאים לפיהם הופך פיקדון לפיקדון ללא תנועה. לפי הוראות אלו חייבים הבנקים בישראל ליצור קשר עם בעליו של הפיקדון , אחת לחצי שנה ( בדיחה טובה , לא  ?  )  – אבל אל עם יורשיו  ואם לא הצליח בכך מחובתו , להשקיע את הכספים לזכות בעליו באופן שקבע הנגיד באישור שר האוצר וועדת הכספים של הכנסת. 

  • תכניות בנקאיות הנכללים תחת חשבונות רדומים  : חסכונות  , קרנות נאמנות , מטבע חוץ , ניירות ערך, הלוואה לבנק , חשבונות עובר ושב , פק"מ
  • הכסף בחשבון רדום מושקע על פי ההוראה האחרונה של הלקוח 
  • חשבונות רדומים משלמים עמלות ועלות המעלה מנוכה מהחיסכון ( אחלה סידור …)

 

 

תודה על הפניה לאתר בנקים ! אתר בנקים נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים באתר כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם עד סוף יום העסקים.

 

 

תכנון פיננסי אובייקטיבי | אתר מאמרים | בנק ישראל | בדיקת פוליסות | חישוב פנסיה

אישור מס במקור מס הכנסהתכנון הוצאות שוטפות 

חמש סיבות טובות לבצע תכנון פיננסי לחץ כאן

 לחתימה על כרטיס אדי מציל חיים לחצו כאן 

 

 

200 OK

OK

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@bankim.mypens.co.il and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.