לב בולגרי לשקל שער המרה

לב בולגרי מטבע בבולגריה LEVA

LEVA או LEV הוא שם המטבע ההונגרי וזהו שמו של המטבע של לא מעט ממדינות הבלקן. המטבע של בולגריה – לב BGN Bulgarian lev   בעזרת מחשבון מטח שמוצג לפנינו ניתן לבצע חישוב שווי של 1 לב בולגרי לשקל ישראלי ולהפך המרת 1 שקל למטבע הבולגרי שהוא גם מטבע בבורגס . לפנינו מדריך המרת לבה שקל כסף בולגרי 2023

לב בולגרי מטבע בבולגריה LEVA

לב בולגרי מטבע בבולגריה LEVA

 

אתר בנקים מציג לב בולגרי – סקירת המטבע הבולגרי לב או לבה בולגרית עם מחשבון המרה שקל בולגריה וליורו . הסברים על המטבע בבולגריה וכיצד ניתן להשיג שער המרה משופר ולהימנע מהפסד 

עוד באתר איפה כדאי להחליף כסף לפני טיסה לחו"ל בבנק בדואר או בצ'יינג'

ILS/BGN – שקל ישראלי לב בולגרי

2023  שערי מטבע בולגרי מול השקל הישראלי 

1 לב בולגרי שווה 1.91 שקל חדש שיפור של 5% לעומת שנת 2022.  

52.25 לב בולגרי = 100 שקל חדש

194.24 לב בולגרי שווה 100 דולר אמריקני 

בחול המרת מטח כרוכה בסכנה לתשלום עמלות מופרזות שמותרות באותיות קטנות. לא רק עוגמת נפש ונזק כספי אלא גם סכנה של עימות עם חלפן כפסים מקומי אף לא הוסיפה שקט לטיול. מומלץ לפרוט כספים בשטרות קטנים. אם החלפן נתן לכם סכום הוגן המשיכו בעסקה. אחרת  , הפסדתם בקטן. מומלץ להמיר את מרבית מטבע החוץ בארץ , גם פה תשלמו עמלות אבל  לפחות כאן תקבלו כסף אמיתי .

כתבה מיוחדת : בנק הפועלים סניף נייד עד הבית 

מחירי הדלק בבולגריה 2023

ישראלים רבים שוכרים בבולגריה רכבים. מחיר הדלק משתנה ממקום למקום ומאוד דומה למחרי הדלק בישראל. מחיר הדלק בבולגריה מתייקר משמעותית ממקום למקום. אם אתם במהלך טיול בין הכפרים יש למלא דלק במקום בו יש תחתנת דלק ולא להמתין עם תדלוק בבוגריה לתחנה הבאה. כנסו רק לתחנות  דלק מוסדרות וכאלו שנראות עם משאבות מודרניות.

מחירי ליטר דלק בבולגריה נעים בין 2.1 LEV ל- 2.34 LEV ובשקלים 5.5 שקלים מחיר ליטר דלק בבולגריה

נכון לאוגוסט  2023 המחירים משתנים בהתאם לשינויים בשוק הנפט בעולם

אתר הבנקאות של ישראל מעקב אחרי שערי מטבע חוץ לטסים בחול. איפה הכי כדאי להחליף כסף לפני טיסה או טיול לחו"ל. האם בצ'יננג'?. האם הטרמינל בשדה התעופה הוא המקום היקר ביותר להחלפת שקל לאירו. האם כדאי להחליף כסף בבנק או בחו"ל. שערי מט"ח עדכניים 2023  באתר המבנקאות הישראלי.