לעבוד בבנק
HTML Editor – Full Version

לעבוד בבנק 

מדריך כיצד להתקבל לעבודה בבנק 

עבודה בבנקים בישראל היא מסלול קריירה מבוקש ואחת המשרות המבוקשות בישראל. בוגרי כלכלה , מנהל עסקים , חשבונאות , משאבי אנוש ועוד מנסים את כוחם בניסיון תהליך המיון והגיוס לבנק בוגרי האוניברסיטאות ואף עובדי צווארון כחול כולם חולמים לעבוד בבנק . עבודה בבנק הפועלים או עבודה בבנק לאומי נשחבות למשרות מבוקשות במיוחד .  

דרושים לבנק – עובדים לפי הספר אמינים ונאמנים

עובד בנק חייב לעמוד בשלושה תמנאים בסיסיים שבלעדיהם לא יעבור את סינון קורות החיים הראשוני.

השלכה רלוונטית לתפקיד

ניסיון בסיסי במידה ונדרש

גיל מתאים לתפקיד בבנק

לאחר מעבר שלב קורות החיים לעבודה בבנק יוזמן המרואיין לרוב ליון השמה ראשוני ממנו מסוננים כ 60% מהמועמדים לבחינות לתפקיד בבנק. יום ההשמה כולל לרוב משחקי חברה מתישים בהם נדרש המועמד להפגין יתרון במשחק חברתי והתשלבות בחברה ( עובדים בבנק נדרשים לעבודת צוות ) , מיומנויות חברתיות וייצוגיות.

בשלב הזה צופים על המועמדים לעבודה בבנק מאבחנות סמויות וגלויות שמנתחות את ההתנהגות לפי קודים ואפיון בעל תפקיד נדרש. עבודה כטלר בבנק איננה מצריכה כישורים של מועמד למשרת ניהול בבנק הפועלים או עובד בבנק לאומי . 

מבחן אמינות ראיון קבלה לבנק 

לעבוד בבנק פירושו להיות עבד נאמן לארגון ולהיות באחוזון סיכן נמוך לפגיעה בבנק או פגיעה בלקוחות הבנק. מוניטין ואמינות הם אבן יסוד בבסיסו של כל בנק והעובדים נבחרים בקפידה. מלאו את שאלון אמינות לא כפי שהייתם מצפים לענות אלא כפי שהבנק היה מצפה שתענו . אל תהיו יפי נפש ץ. תתנהגו כמו עובדים בנק . ראיתם משהו לוקח ציוד  – מצפים מכם לדווח , עובד שסרח לידכם – חובת הדיווח על עובד הבנק. מועמד שלא יעבור את המבחן הזה יתקדם מהר מאוד לחיוך ותודה ממכחון ההשמה בדרך הביתה. עבודה בבנק הוא ימצא פעם אחרת.  

היכן מוצאים משרות לבנקים

לוחות אינטרנט  הבנקים נוהגים לחפש עובדים קבועים או עובדים זמניים לבנק באמצעות לוחות דרושים

פנייה למחלקות הגיוס של הבנקים

מודעות בקמפוס באוניברסיטה

מכרים העובדים בבנק וערים לתהליכי גיוס 

תלמידים מצטיינים – מחלקת הגיוס של בנק תמצא אתכם  
 

 לעבוד בבנק – כך תתקבללעבוד בבנק.מדריך כיצד לעבור מבחני קבלה לעבוד בבנק גדול בישראל כיצד עובד תהליך מיון עובדים בבנק, כיצד יש לענות בראיון עבודה בבנק מדריך מקיף