כמה אפשר להעביר בביט אפליקציה תשלומים

כמה אפשר להעביר בביט אפליקציה תשלומים

במסגרת הכתבות שלנו אפליקציות התשלומים שכובשותאת שוק האשראי בישראל נסביר הפעם מה המקסימום שמותר להעביר כסף באפליקציה bit ובכלל כמה אפשר להעביר בביט אפליקציה תשלומים

כמה אפשר להעביר בביט אפליקציה תשלומים

כמה אפשר להעביר בביט אפליקציה תשלומים

Poalim bit פשוט להעביר כסף ? כו זה נכון 

כך אנו רואים לא פעם ואכן אפליקציית התשלומים bitpay מאפשרת העברת כסף בקלות לאנשי הקשר שלנו לבעלי עסקים ותשלומים בלא מעט מקומות. זה חוסך מאיתנו להסתובב עם כסף מזומן ובעיקר משאיר תיעוד מלא של התשלומים. אין יותר לא זכרתי כמה קבלתי. וגם הרבה בעיות של כספים אבודים נפתרות על הדרך. 

ההגבלות של האפליקציה להעברת כסף

במהותה ועל פי הסכם השירות זו מערכת להעברת כספים. לעיתים קלה וחכמה יותר מכרטיסי אשראי. " אפליקציית bit של בנק הפועלים מספקת שירות המאפשר העברת כספים בין אנשים באמצעות חיוב כרטיס האשראי של שולח הכסף וזיכוי חשבון הבנק של מקבל הכסף."

אז כמה אני יכול להעביר באפליקציה , תכלס

סכומי הכסף שניתן למשוך ולהעביר באמצעות bit app Israel מוגבלת ליום ולחודש.
בסך הכל אפשר להעביר בביט עד 3600 שח ליום ולא יותר מאשר 12,000 שח לחודש. אלו סכומים שניתן להעביר בהם תשלומים לשכירות בביט לשלם על נופש ואפילו להתחשבן עם חבר שמשלם לנו על בילוי ואנחנו רוצים להחזיר לו.

כמה עמלה משלמים על קבלת כסף בביט

נכון להיום השימוש אין עמלה על העברת הכסף באמצעות bit application אולם בחלק מהבנקים , בכפוף להסכם העמלות שלך מול הבנק , ייתכן והבנק ייגבה על זה תשלום. בסופו של יום אפליקציות התשלומים מעבירות כספים ומדובר בחלק לא מבוטל מרווחי הבנקים .

אפליקציות תשלומים נוספות

Paypal ישראל האפליקציה הוותיקה ביותר. מצריכה פרטי כרטסי אשראי וגובה עמלות על כל העברה. מתאימה יותר לעסקים וסליקה באינטרנט .

פפר פיי האפליקציה של בנק לאומי בעבר נקראהPepper Pay. מאפשרת העברת תשלומים , באופן מהיר לאנשי קשר ואף הותאמה לוועדי הורים. ממשק משתמש קל ונח.

מצאתם טעות בכתבה דווחו לנו ונתקן מיד להוספת הערות וכתיבת תגובות שאלות בנושאי בנקאות לאתר הבנקים של ישראל לעמוד צור קשר 

עדכון 2022 : אפליקציית Pay של בנק לאומי תפסיק לפעול בקרוב. לקוחות היישום קבלו הודעה: “שלום, לעדכונך כי בתאריך 10.4.22 יסתיים שירות תשלום וקבלת כספים באפליקציית התשלומים PAY. נזכיר כי העברת כספים ניתנת לביצוע בחשבון ה-PEPPER שלך, לצד כלל השירותים העומדים לרשותך”.

החל משנת 2022 אדם או עסק שעברתם לו כסף באמצעות ביט יופיע בפירוט העובר ושב של חשבון הבנק שלכם. כך תוכלו לעקוב אחרי חיובים בכרטיס אשראי ובאפקליצייה של bit. ההנחיה תקפה גם לאפליקציית פייבוקס.