הלוואות בריבית נמוכה מדריך לקבלת הלוואה זולה

הלוואות בריבית נמוכה

הריבית הנמוכה בישראל ובעולם מאפשר קבלת הלוואות בריבית נמוכה וגם במקרה שריבית הפריים בארץ תעלה עדיין החזר ההלוואה יהיה נמוך בחינת החזרי ריבית .

הלוואות בריבית נמוכה

הלוואות בריבית נמוכה מייצגות עלות זולה להלוואה.  כיום ניתן להשיג בשוק האשראי הצרכני הלוואות בריבית נמוכה הן בבנקים והן מגופיפ חוץ בנקאים המשווקים הלוואות זולות מסיבות חברתיות או למגזרים מסויימים שיפורטו בכתבה זו .  

 Image courtesy of digitalart at FreeDigitalPhotos.net

 

הלוואות בריבית נמוכה מאגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית IFLA

האגודה מאפשרת קבלת הלוואות ללא ריבית. היא פועלת ללא מטרות רווח ומתוך מטרה להקל על משקי בית ועסקים קטנים לקבל אשראי וחמצן כלכלי. מקומה של האגודה הוא בירושלים והיא מאפשרת קבלת הלוואה ללא ריבית בסכוטם של עד 30,000 שקלים .

לפרטים נוספים אודות הלוואות ללא ריבית לחצו על הקישור לאתר האגודה  http://www.israelfreeloan.org.il

תתפלאו – אבל לגם יש הלוואות זולות מאוד להציע לכם 

זה נשמע מפתיע אבל לסניף הבנק שלכם יש הלוואה זולה להציע לכם . מאוד זולה .

הבנקים מתחרים בינם לבין עצמם על מתן הלוואות ללקוחות הפרטיים. זה נחשב תחום רווחי ומסוכן הרבה פחות מהלוואות לטייקונים. את הסוד הגדול הבנקים שומרים לעצמם.

הבנק שלך עצמו , מתחרה בינו לבין עצמו על שיווק ההלואוה. מצד אחד סניף הבנק' שלך מאוד רוצה למכור לך הלוואה ומצד שני המוקד הארצי של הבנק מתחרה בו מי ייתן את ההלוואה ובאילו תנאים.

לקוח עם מודעות מכין טבלת השוואה כמו זו המוצגת פה ולפני נטילת הלוואה מבצע השוואה אחראית בין הבנקים מה מצעים לו וכמה עולה לו הכסף. 

בטבלת השוואה לקבלת תמונה אמיתית על ריבית על ההלוואה אנו יכולים לקבל תמונה מאוד מייצגת של עלות הכסף 

בנק בסיס הצמדה ריבית נוספת תשלום ראשון מספר תשלומים סך ההחזר
           
           

 היכו עוד ניתן למצוא הלוואות בריבית נמוכה

הלוואות מקרן השתלמות  – מרבית קרנות ההשתלמות מציעות ( נכון לסוף 2014 ) הלוואות בריבית זולה במיוחד תוך שמירה על הזכויות והוותק בקרן ההשתלמות. זו נחשבת לאחת ההלוואות הכדאיות בשוק האשראי בישראל. לקבלת הלוואה מקרן השתלמות לחץ כאן 

 

קבלת הלוואה בריבית נמוכה היא לא רק מטרה היא חובה של כל לווה. כיום ניתן לאתר הלוואות זולות או הלוואות גישור חוץ בנקאיות באמצעות פלטפורמות הלוואות חברתיות .

הן נחשבות זולות יותר ביחס להלוואות בין בנקים , אך מפעילות מערכת חיתום אוטומטית לפני מתן הלוואה.

גן כאשר מדובר בנטילת הלוואה חוץ בנקאית מחברת הלוואות בין אנשים חשוב לזכור שכל החובות שיש לנוטל ההלוואה קיימות גם בערוץ פיננסי זה , לרבות החזר ההלוואה לפי התנאים שהוסכמו והותנו בין פלטפורמות הלוואות בין אנשים p2p לבין הלווה. 

עוד מידע על צרכנות פיננסית ומדריכים פיננסיים אובייקטיבים
מה עדיף ליסינג פרטי או קניה

מה עדיף ליסינג פרטי או קניה