בדיקת צ'קים מוגבלים חשבון מוגבל

בדיקת צ'קים מוגבלים


בדיקת צקים חוזרים בדיקת חשבון מוגבל אתר בנקיםביצוע בדיקת צ'קים מוגבלים  49 ש"ח בלבד

צקים חוזרים ומוגבלים הם מכת מדינה בישראל. בעוד בארצות הברית אדם שמפזר צ'קים ללא כיסוי או צ'ים מחשבון מוגבל נדון לחרם כלכלי מצד מוסדות פינסיים וצפוי לענישה חמורה במצד המחוקק בישראל מתחוללת הפקדות של ממש בנושא מסירת צ'קים מוגבלים מחשבונות ללא כיסוי. עוגמת הנפש הצפויה למי שמקבל צ'ק ללא כיסוי מחשבון מוגבל היא עצומה . מעבר להפסד הכספי הוא צפוי לעוגמת נפש אישית והתעסקות עם חקיקה חלשה וגורמי אכיפה רופפים. על מנת למנוע מצב של קבלת תשלום באמצעות צ'קין מוגבלים ניתןלבצע בדיקת צ'קים מוגבלים. 

איך מבצעים בדיקת צ'קים מוגבלים

 

בדיקה אישית מול סניף הבנק של מוסר הצ'ק – קבלתם צ'ק מארדם לא מוכר , אל תתביישו  , הגיעו לסניף הבנק , הציגו את הצ'ק בפני הסניף וודאו שלצק יש כיסוי. אם מוסר הצ'ק מתנגד לבדיקה – ראו זאת כסימן אזהרה לכיסוי של הציק . זכרו תמיד  – עדיך לעמוד בפני חוסר הנעימות של הבדיקה מאשר בחוסר הנעימות ושבר כלכלי בעת שצ'ק חוזר. 

בדיקה מול מאגרי מידע של בנק ישראלבנק ישראל מאפשר לבדוק האם חשבון מוגבל והאם לקוח נמצא תחת הגדרה של חשבון מוגבל בנסיבות מחמירות. אולם המידע באתר בנק ישראל אינו עדכני וולא מעט חשבונות מוגבלים לא מופיעים בו עקב הקלות שהחוק מקנה לבעלי חשבוןמוגבל. כל לדוגמא ,מי שבבעלותו חשבון מוגבל , שבמצב רגיל היה מזוהה באמצעות בדיקת צ'קים מוגבלים לא יופע ברשימה במידה ובעליו הגיש ערעור על הגבלת החשבון .

לכן אין ספק שבכל קבלת של צ'ק מאדם לא מוכר , חשוב מאוד לגשת לסניף הבנק לוודא שלצ'ק יש כיסוי. סוף מעשה במחשבה תחילה או נכון יותר בביצוע בדיקת צ'קים מוגבלים. 

תודה על הפניה לאתר בנקים ! אתר בנקים נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים באתר כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם עד סוף יום העסקים.