בנק דיסקונט כניסה לחשבון שלי

בנק דיסקונט כניסה לחשבון שלי

כמו יתר הבנקים בישראל גם בנק דיסקונט מפעיל שירות בו ניתן לגשת לחשבון הבנק באמצעות אתר אינטרנט , לצפות בפרטים ולבצע פעולות בחשבון באמצעות האתר. בנק דיסקונט כניסה לחשבון שלי מאפשרת ניהול חשבון מהסלולר ומהמחשב ללא צורך להגיע לסניף. טלפון מוקד שירות לקוחות 03-9439111 או 6111.

הטבות ללקוחות הבנק – בשנת 2023 עדכן הבנק את לקוחותיו בדבר ביטול הטבת חניה חינם בתל אביב למחזיקי מפתח דיסקונט. ההטבה תבוטל החל מחודש יוני הקרוב. 

בנק דיסקונט כניסה לחשבון שלי

בנק דיסקונט כניסה לחשבון שלי

להפעלת חשבון בנק באמצעות אתר אינטרנט יש מספר יתרונות בולטים:  

  • מידע זמין ומהיימן בזמן אמת על חשבון הבנק 
  • אפשרות לנהל חשבון השקעות ולבצע העברות  באמצעות חשבון הבנק 
  • חיסכון בזמן ועמלות ניהול חשבון 

מודעות גוגל 

 

בנק דיסקונט כניסה לחשבון שלי מדריך

  • על מנת להיכנס לחשבון הבנק באמצעות אתר האינטרנט יש להצטייד בשם משתמש וסיסמא וקוד מזהה הניתנים על ידי הבנק.
  • נתונים אלו יש לשמור במקום בטוח ולא לחלוק עם איש. אובדן של אחד מהם הוא לאבד ככרטיס אשראי ויורת גרוע מזה !
  • הקפידו להחליף סיסמא לחשבון הבנק אחת לחודשיים לפחות ותגנו על כספכם עם המון שקט נפשי. 

 

כרטיס חיוב מיידי בנק דיסקונט 

בנק דיסקונט מפעיל 3 כרטיסי אשראי במסלול הנקרא דביט כרטיס חיוב מיידי . המסלול הראשון נקרא כרטיס מפתח הכסף המאפשר הוצאה על חשבון היתרה בעובר ושוב וניתן להשתמש בו גם בקניות בחול .  כחלק מהקדמה הטכנולוגית , נתוני החשבון היתרות והחובות ידועים בזמן אמת .  

הכרטיס השני הוא כרטיס חיוב מיידי נטען בשם כרטיס נטען 2go  כרטיס חיוב מיידי  בנק דיסקונט. במסלול זה יש לטעון את הכרטיס ביתרה כספית וניתן לבצע בו חיובים עד ליתרה הקיימת בכרטיס. 

מסלולי כרטיס חיוב מיידי דומים יש גם בדואר ישראל המוכר בשם כרטיס אשראי נטען של דואר ישראל . הכרטיס נתמך על ידי אתר אינטרנט לצפייה בנתונים וניתן לבצע באמצעותו בדיקה יתרה בכרטיס נטען דואר ישראל. 

בנק דיסקונט כניסה לחשבון שלי חשבון באינטרנט

בנק דיסקונט כניסה לחשבון שלי- מדריך וקישור לכניסה לחשבון הבנק באתר האינטרנט של בנק דיסקונט הדרכה לשמירת סיסמא באתר הבנקים של ישראל . אין בדברים המובאים בעמוד זה ייעוץ בנושא בנקאות או המלצה על שימוש באתר אינטרנט של בנק כלשהו

רווחי בנק דיסקונט 2022  לקראת 2023

קבוצת דיסקונט מפרסמת את הדוחות הכספיים למחצית הראשונה של שנת 2022: הרווח הנקי במחצית הראשונה של השנה הסתכם ב-663,1 מיליון ש"ח, עליה בשיעור של %3.9 ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. התשואה להון הגיעה במחצית הראשונה לשיעור של 9.14% לעומת 5.15% בתקופה המקבילה אשתקד.

אורי לוין מנכל חדש לבנק דיסקונט

מינויים בדיסקונט 2022 – דירקטוריון בנק דיסקונט, בראשות היו"ר, שאול קוברינסקי, אישר היום את מינויו של אבי לוי לתפקיד ראש החטיבה הבנקאית.

מדיניות בנק דיסקונט בנושא אשראי 2023

דירקטוריון בנק דיסקונט בראשות שאול קוברינסקי קיבל את המלצת הנהלת הבנק לעדכן את מדיניות האשראי בדיסקונט, לפיה דיסקונט לא יעניק אשראי לעסק או גוף המפלה לקוחות. ועל הצהרה חברתית שכזו נגיד – כל הכבוד. 

בתחומים שבתוך הבנק אין ספק שלהנהלת הבנק יש עבודה רבה בתחום מערכות מידע  , ייעוץ פנסיוני בנק דיסקונט , מספר בנק 11 , ומהאבק הבלתי פוסק בתחרות מול הבנקים לאומי והפועלים .