בנק דיסקונט כניסה לחשבון שלי

בנק דיסקונט כניסה לחשבון שלי

כמו יתר הבנקים בישראל גם בנק דיסקונט מפעיל שירות בו ניתן לגשת לחשבון הבנק באמצעות אתר אינטרנט , לצפות בפרטים ולבצע פעולות בחשבון באמצעות האתר. בנק דיסקונט כניסה לחשבון שלי מאפשרת ניהול חשבון מהסלולר ומהמחשב ללא צורך להגיע לסניף. 

להפעלת חשבון בנק באמצעות אתר אינטרנט יש מספר יתרונות בולטים:  

  • מידע זמין ומהיימן בזמן אמת על חשבון הבנק 
  • אפשרות לנהל חשבון השקעות ולבצע העברות  באמצעות חשבון הבנק 
  • חיסכון בזמן ועמלות ניהול חשבון 

בנק דיסקונט כניסה לחשבון שלי מדריך

  • על מנת להיכנס לחשבון הבנק באמצעות אתר האינטרנט יש להצטייד בשם משתמש וסיסמא וקוד מזהה הניתנים עלידי הבנק.
  • נתונים אלו יש לשמור במקום בטוח ולא לחלוק עם איש. אובדן של אחד מהם הוא לאבד ככרטיס אשראי ויורת גרוע מזה !
  • הקפידו להחליך סיסמא לחשבון הבנק אחת לחודשיים לפחות ותגנו על כספכם עם המון שקט נפשי. 

כרטיס חיוב מיידי בנק דיסקונט 

בנק דיסקונט מפעיל 3 כרטיסי אשראי במסלול הנקרא דביט כרטיס חיוב מיידי . המסלול הראשון נקרא כרטיס מפתח הכסף המאפשר הוצאה על חשבון היתרה בעובר ושוב וניתן להשתמש בו גם בקניות בחול .  כחלק מהקדמה הטכנולוגית , נתוני החשבון היתרות והחובות ידועים בזמן אמת .  

הכרטיס השני הוא כרטיס חיוב מיידי נטען בשם כרטיס נטען 2go  כרטיס חיוב מיידי  בנק דיסקונט. במסלול זה יש לטעון את הכרטיס ביתרה כספית וניתן לבצע בו חיובים עד ליתרה הקיימת בכרטיס. 

מסלולי כרטיס חיוב מיידי דומים יש גם בדואר ישראל המוכר בשם כרטיס אשראי נטען של דואר ישראל . הכרטיס נתמך על ידי אתר אינטרנט לצפייה בנתונים וניתן לבצע באמצעותו בדיקה יתרה בכרטיס נטען דואר ישראל. 

בנק דיסקונט כניסה לחשבון שלי חשבון באינטרנט

בנק דיסקונט כניסה לחשבון שלי- מדריך וקישור לכניסה לחשבון הבנק באתר האינטרנט של בנק דיסקונט הדרכה לשמירת סיסמא באתר הבנקים של ישראל . אין בדברים המובאים בעמוד זה ייעוץ בנושא בנקאות או המלצה על שימוש באתר אינטרנט של בנק כלשהו

אורי לוין מנכל חדש לבנק דיסקונט

בישראל של 2019 אין רגע שקט בתחום איוש משרות בכירות בבנקים . בבנק הפועלים מונה דב קוטלר , לשער מנכל בנק איגוד למנכל החדש  .  אורי לוין מונה למנכל  בנק דיסקונט במקום לילך אשר טופילסקי . בנק דיסקונט ניתב בפני אתרי הבנקאות בארץ ובעולם ויידרש לעמוד בתחרות עם יתר הבנקים הגדולים של מדינת ישראל לקראת 2020.  

בתחומים שבתוך הבנק אין ספק שלהנהלת הבנק יש עבודה רבה בתחום מערכות מידע  , ייעוץ פנסיוני בנק דיסקונט , מספר בנק 11 , ומהאבק הבלתי פוסק בתחרות מול הבנקים לאומי והפועלים .