כך פועל איתור כספים

איתור כספים

צוות אתר בנקים ! מתמחה באיתור כספים במוסדות פיננסיים בארץ – חברות ביטוח , בנקים , בתיהשקעות  , פנסיה  , גמל  ועוד. איתור כספים , ירושות וחשבונות רדומים הוא שירות נדרש בשל כשלי שוק מתמשכים ומדיניות כושלת של משרד האוצר .

לצוות האתר ניסיון, מומחיות ומשאבים שנצברו במהלך שנות הפעילות לא רק באיתור כספים אלא במכלול השירותים סביב ההון האישי שירות בחברות הביטוח והבנקים ופעולות המאפשרות לחוסך הבודד להעצים את החיסכון ולהתמודד עם הגופים הפיננסיים.

איתור כספים  מה זה תהליך איתור כספים , השבת חסכונות ?

בתהליך איתור הכספים אנו עורכים פגישה אישית עם הלקוח על מנת להכיר אותו היטב ולשמוע ממנו את שהניירת לא יכולה לספר . דליית הסיפור האישית מגדילה באופן ניכר את ההצלחות באיתור כספים. תהליך העבודה שלנו מבטיח ללקוח תהליך מעמיק ויסודי המטפל ומקיף את הנושא  ויוצר דינמיקה של הצלחה באיתור הכספים או הירושה

פגישה אישית וניתוח המקרה האישי שלך מגדיל את הסיכוי בשירות איתור כספים 

זהו השלב הבסיסי בו אנו מבצעים ניתוח מלא של המקרה ביחס , ביחס לנקודת הזמן והכסף האבוד וביחס למבנה שוק ההון כיום . עם המסקנות של התחקיר והמידע שנאסף בעקבותיו אנו מבצעים חיפוש באמצעות תוכנת מחשב משוכללת ובלעדית/ החלק השני של איתור הכספים מבוצע באמצעות הפעלת לוגיקת חיפוש בלעדית ושימוש בניסיון הנצבר של צוות האתר .

טפסים נדרשים לאיתור כספים

  • צילום תעודת זהות ( מבוצע על ידנו במהלך הפגישה )
  • מילוי ערכת הטפסים  ( מבוצע על ידנו במהלך הפגישה )
  • הפקת טפסים מרשויות שונות   – מבוצע על ידנו
תודה על הפניה לאתר בנקים ! אתר בנקים נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים באתר כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם עד סוף יום העסקים.