איתור כספים בבנקים

ברוכים הבאים לאתר הבנקאות של ישראל ! האתר נמצא בבעלות פרטית וכולל תכנים בנושא בנקאות ופיננסים . התכנים נכתבים על ידי אנשי מקצוע ובצורה אובייקטיבית לגמרי . השירותים באתר כרוכים בתשלום . מצאתם טעות כתבו לנו באמצעות עמוד צור קשר . גלישה נעימה

מודעות גוגל

איתור כספים בבנקים 

הבנקים בישראל מחזקים את מרבית חסכונות הציבור ויחד עם חברות הביטוח מנהלים את מרבית ההון האישי והפנסיוני של אזרחי ישראל . חלק מתוך מליוני החשבונות שמנהלים הבנקים נקראים חשבונות רשומים או חשבונות ללא דורש מכיוון שבעלי החשבון או היורשים לא יודעים ולא מודעים לקיומם . הבנקים לא רודפים אחרי המוטבים או אחרי בעלי החשבון הרדום ובעזרת שירות איתור כספים תוכלו לאתר את החשבון הרדום שלכם.

איתור כספים בבנקים 

 ההערכה היא שעשרות מליארדי שקלים מחכים לבעלי הכספים האבודים. מחכים , אבל לא מחפשים את בעלי החשבון . הבנקים , כמו כל גוף פיננסי  מאתר בעלי חשבונות רדומים בקצב נמוך בהרבה מהקצב שבו הם מאתרים חייבים.

  • איתור כספים וחשבונות רדומים בבנקים
  • איתור כספים בחברות ביטוח 
  • איתור כפסים וליסות ללא דורש , קרנות פנסיה , גמל והשתלמות 
  • איתור כספים ופדיון מלא של מלוות מדינה ליורשים וזכאים
  • איתור כספים של ירושות והורים 

 

תודה על הפניה לאתר בנקים ! אתר בנקים נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים באתר כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם עד סוף יום העסקים.

מודעות גוגל

בנקים אתר הבנקאות הישראלי שירותים פיננסיים מתקדמים

איתור כספים אבודים בבנקים חברות ביטוח ירושות של הורים מניות ועוד ! ייעוץ כלכלי למשקי בית ייעוץ משכנתאות מתקדם באמצעות תכנון פיננסי מחזור משכנתאות ביצוע ניתוח כלכלי בדיקת סיכונים ורווחיות כלכלית חישובי ריבית למוסדות לבוררות , חישובי פוליסות ביטוח חיים
שירותי מידענות באינטרנט בנושאים כלכליים בארץ ובעולם

חדש באתר מדריך אובייקטיבי עם דוגמאות חישוב בנושא השוואה בין ליסינג לבין רכישת רכב פרטי 

מודעות גוגל