איתור כספים בבנקים

איתור כספים בבנקים 

שנת 2019 מוצאת את הבנקים כשאר הם מנהלים מליארדי שקלים של חשבונות אבודים . באמצעות שירות מיוחד הר הבנקים הר הכסף 2 ניתן לבצע בהצלחה איתור כספים בבנקים

הבנקים בישראל מחזקים את מרבית חסכונות הציבור ויחד עם חברות הביטוח מנהלים את מרבית ההון האישי והפנסיוני של אזרחי ישראל . חלק מתוך מליוני החשבונות שמנהלים הבנקים נקראים חשבונות רשומים או חשבונות ללא דורש מכיוון שבעלי החשבון או היורשים לא יודעים ולא מודעים לקיומם . הבנקים לא רודפים אחרי המוטבים או אחרי בעלי החשבון הרדום ובעזרת שירות איתור כספים תוכלו לאתר את החשבון הרדום שלכם.

איפה כדאי לחסוך כסף מדריך לחיסכון 2018

איתור כספים בבנקים הר הכסף 

ההערכה היא שעשרות מליארדי שקלים מחכים לבעלי הכספים האבודים. מחכים , אבל לא מחפשים את בעלי החשבון . הבנקים , כמו כל גוף פיננסי  מאתר בעלי חשבונות רדומים בקצב נמוך בהרבה מהקצב שבו הם מאתרים חייבים.

  • איתור כספים וחשבונות רדומים בבנקים
  • איתור כספים בחברות ביטוח 
  • איתור כפסים פוליסות ללא דורש , קרנות פנסיה , גמל והשתלמות 
  • איתור כספים ופדיון מלא של מלוות מדינה ליורשים וזכאים
  • איתור כספים של ירושות והורים 

 הבנקאות הדיגטלית של ישראל , אפליקציות של בנקים והאפשרות לנהל חשבון בנק באמצעות אתר אינטרנט לא הצליחו לסיים את תופעת הכסף האבוד וכספי ירושה אבודים במדינת ישראל. השאירו פרטים לקבלת פרטים על שירות איתור כסף אבוד בכל הבנקים בישראל 

תודה על הפניה לאתר בנקים ! אתר בנקים נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים באתר כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם עד סוף יום העסקים.