איתור חשבון בנק רדום

איתור חשבון בנק רדום

האם יש לכם מידע על פיקדון כספי שאינכם יודעים היכן הוא מתנהל? איתור חשבונות רדומים | הבנקים בישראל מנהלים מאות אלפי חשבונות רדומים שממתינים לבעלי החוקיים שיגיעו לפדות את הכספים מהחשבונות הרדומים.  לאיתור חשבון רדום צרו קשר עם האתר .

לקראת סוף שנת 2000 סוכם בין בנק לאומי לבין האפוטרופוס הכללי שהבנק יפרסם את שמות בעלי החשבונות הרדומים באינטרנט על אף צנעת הפרט. בפועל לא לא מפורסמת כיום רשימה שכזו וממילא רשימת החשבונות הוגבלה לפיקדונות רדומים שנפתחו אי שם בשנות החמישים והארבעים .

עוד באתר – בירור יתרה ויזה נטען 

כיום בעלי חשבונות או יורשים שמנסים לאתר את החשבונות הרדומים שבבעלותם נקלעים בחומות של ייאוש מצד המערכת הבנקאית שמוגנת באוזלת ידו של בנק ישראל , תקנות התיישנות שאבד עליהם הכלח בעידן הדיגיטלי וחוסר רצון של המערכת הבנקאית לסייע לאזרח באיתור הכספים.

מוצאים כספים אבודים  איתור חשבון בנק רדום  כך נאתר את כספכם האבוד

איתור חשבון בנק רדום מתבצע באמצעות הליך מבוקר מבוקר המותאם לדרישות החוק והתקנות שהתקין בנק ישראל בנושא . לאחר תחקור עם הלקוח ובדיקת הניירת שעומדת לרשותו אנו מבצעים פנייה למוסדות הבנק האחראים לפעול בנושא. בעבודת איתור חשבון רשום יש להקפיד על רישום מדויק של הפניה לבנק , להיצמד לפרוטוקול פניה שהוכיח את עצמו ולהפגין מקצועיות ונחישות מול הבנק , הכרת כללים והתקנות שהבנק אמור לפעול על פיהן ולמסור את מלוא המידע ללקוח בין אם שהוא יורש ובין בעל החשבון.

הר הכסף הר הביטוח מסלקה פנסיונית 

במידה ולקוח רוצה לאתר חשבון רדום בבנק ואין ברשותו ניירת מתאימה אנו נבצע עבורו את איתור הכספים עם ניירת מינימלית ונסייע לו בשחזור ניירת ופרטים חשובים . איתור חשבון רדום בבנק כולל  את איתור כל החשבונות שהבנק הפעיל בעבר ומפעיל כיום. לרבות קופות גמל אבודות  , חסכונות בר מצווה  , חשבנות רדומים של הורים וקרובים שנפטרו , מניות הבנק למלאכה וחשבונות מטבע חוץ וחשבונות שמוגדרים כעיזבון . 

 

 

 קישור החזרי מס ללא עלות פתיחת תיק | קישור לבנק ישראל | כרטיס אדי מציל חיים  | איך לבחור ביטוח מנהלים 

 קישור לכתבה בנושא תכנון פנסיוני אובייקטיבי | קישור למשרד באוצר  | יועץ פנסיוני אובייקטיבי | פוליסות ללא דורש